reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Jeżeli chodzi o USG niby nie można za często robić, bo ta głowica i USG żeby badanie wyszło się jakoś nagrzewa i niby niebezpieczne...
Ja miałam usg kilkanaście razy, szczególnie na początku a potem już jak się dowiedziałam na prenatalnych, że lepiej rzadziej robić to robię na co drugiej wizycie (co 1,5 miesiąca zazwyczaj). Bo chodzi o podawane przy USG wagi?
 
reklama
Mi w 1 ciąży czop pojawił się w 35tc a urodziłam tylko 4dni przed terminem. Spokojnie [emoji106] teraz mi jeszcze nie odpadł ale to może dopiero przed porodem... Różnie z tym jest.
Nie wiem jak wy ja wolę poczekać do stycznia o ile się da hehe
Może przez ten masaż! Ja zawsze jak idę do kibelka to patrzę czy mi coś nie wypadło [emoji23] oj to będzie świąteczny prezent jednak [emoji4]
 
Mi w 1 ciąży czop pojawił się w 35tc a urodziłam tylko 4dni przed terminem. Spokojnie [emoji106] teraz mi jeszcze nie odpadł ale to może dopiero przed porodem... Różnie z tym jest.
Nie wiem jak wy ja wolę poczekać do stycznia o ile się da hehe
Też bym wolała w styczniu, ale lekarze nie chcą współpracować🤣
Może przez ten masaż! Ja zawsze jak idę do kibelka to patrzę czy mi coś nie wypadło 😂 oj to będzie świąteczny prezent jednak 😊
Pewnie przez masaż, ale to może być kilka dni, więc mam nadzieje, że albo teraz, albo dopiero po świętach 😅
 
Jestem juz po ginku
Skurcze mam, córka jest nisko święta spedze w domu , natomiast we wtorek idę na kontrole i decyzja o zdjęciu pessara oraz pobyt w szpitalu ponieważ mogę rodzic , a nie zeby na wariackich papierach jechać gdy np odejdą mi wody w nocy :)
 
Jestem juz po ginku
Skurcze mam, córka jest nisko święta spedze w domu , natomiast we wtorek idę na kontrole i decyzja o zdjęciu pessara oraz pobyt w szpitalu ponieważ mogę rodzic , a nie zeby na wariackich papierach jechać gdy np odejdą mi wody w nocy :)
Ja dzisiaj mam straszne kłucia w podbrzuszu i mały tak jakby się ustawiał do wyjścia. Też mam wizytę we wtorek i mam nadzieję że doczekam 🙂 chciałabym święta spędzić w domu, chyba jak każda z nas 😉
 
Ja dzisiaj mam straszne kłucia w podbrzuszu i mały tak jakby się ustawiał do wyjścia. Też mam wizytę we wtorek i mam nadzieję że doczekam 🙂 chciałabym święta spędzić w domu, chyba jak każda z nas 😉
Moja jest ustawiona do dołu, masz racje kazda chce i tak będzie , zobaczysz :)
A po świętach może się dziać wszystko
 
reklama
Może przez ten masaż! Ja zawsze jak idę do kibelka to patrzę czy mi coś nie wypadło 😂 oj to będzie świąteczny prezent jednak 😊

Ani nie straszcie ze masaż krocza aż tak moze wszystko przyspieszyć xD ja ostatnio tez u fizjo uroginekologicznej miałam robiony i zamierzałam właśnie w domu stosować, podobno pomaga żeby nie pęknąć czy czasem chroni przez rozcięciem .. hmmm
 
Do góry