reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
A czy są tu dziewczyny które nie chciały mieć cesarki i jednak miały? Co się takiego wydarzyło? Bo ja się strasznie boję cesarki, statystyki mnie przerażają. Może któraś z Was jest w stanie mnie uspokoić?
 
reklama
A czy są tu dziewczyny które nie chciały mieć cesarki i jednak miały? Co się takiego wydarzyło? Bo ja się strasznie boję cesarki, statystyki mnie przerażają. Może któraś z Was jest w stanie mnie uspokoić?
Hej. Ja byłam nastawiona na poród SN.
Wcześnie przy pierwszej córce miałam cc.
Mój poród zaczął się SN ale zakończył cc. Gdybym dzisiaj miała świadomość, taką jak przy porodzie, z pocałowaniem ręki poprosiłabym o cc.
Podziwiam dziewczyny, które rodzą SN.
My od wczoraj w domu. W szpitalu spędziłam ponad tydzień. Myślałam, że już nigdy nie wyjdę do domu.
Słyszałyście dziewczyny kiedyś o wielowodziu? Okazuje się, że ja miałam. Malutka miała u mnie w brzuchu mega basen 😉
Pozdrawiam i trzymam kciuki, za wszystkie dziewczyny do rozpakowania. Powodzenia i szybkiego rozwiązania 😘
 
Do góry