reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
A ja kompletnie nie mam objawów 🤷‍♀️.
Jutro wizyta w 6+3 na 10.40.
Mam nadzieje,ze ten brak objawów to nic złego i zobaczę jutro juz cos więcej na usg.
Choc moj wrodzony pesymizm jest przygotowany na różne scenariusze, po 3 stratach 🙄😒
Przepraszam jeżeli coś przeoczyłam, ale czy znasz przyczynę niepowodzeń?
 
Przepraszam jeżeli coś przeoczyłam, ale czy znasz przyczynę niepowodzeń?
Po drugiej stracie, trafiłam do obecnego lekarza- zrobiłam badania na trombofilie,zespół antyfosfolipodowy,białka ,test venisafe itp itd nawet dobrze nie pamiętam już nazw. Wszystko wyszło w normie, jedynie od około 10 lat biore euthyrox na niedoczynność, ale to nie byl problem. Po tym jak u mnie bylo ok,lekarz zasugerował badania mojego P. No i tu zaczęły się schody, jednak progpem tkwił w zolnierzach- wyszla slaba morfologia ,nieprawidłowa budowa 95%- żylaki itp. Tak obsz3rnie pisząc, wlecialy leki,suplementy. No i w dzień gdy jechal zrobić powtórzę badan razem z fragmentacja itp pełny pakiet,test wyszedł mi pozytywny. I pierwszy raz z dobrymi przyrostami bety. A wyniki odebraliśmy parę dni temu,wszystkie się poprawiły 😱😅. Także, mialam depreche przez 3 lata ze to moja wina a jednak ,glupi my tak późno wzięliśmy się za d4uga stronę ;). Ciaze tracilam na starcie, pierwsza (niedoseiadczona) pojechałam na IP z plamieniem w 7tc. Wb usg tydzien mniej. Brak akcji serca. Beta spadkowa ok 1000 po 48h juz chyba 400. Wi3c i szybko oczyściłam się sama. Druga zatrzymała się w 5tc a trzecią bioxhemiczna wylapana przez branie i odstawianie dupka. Bo moje owulki lubią lecieć w kulki;). No i to tyle w sumie. Wg lekarza moglam nie mieć pojecia o większej ilości biochemow. No ale tu mam nadsieje ze dane mi będzie usłyszeć pierwszy raz serduszko i dobre wiadomości.. trochę się rozpisałam 😱😱
*mialam jeszvze o tyle,że rowno z siostta dowiedziałam się o 1 ciazy, szłyśmy rowno. Wiec potem bol się potęgował widząc jak wszyscy zachwycają się brzuszkiem a potem dzidzia. No ale na szczęście to minęło, niedługo będę trzymać tego diabła fo chrztu :)
 
Dzięki dziewczyny Bo już się stresowałam… moje endo było 1 mm i lekarz mówił ze nie ma szans na ciąże a tu jednak 😍 pierwsza byłam na luteinie 2x100 😊 dlatego tak się tym przejmuje 🙈
Też się przejmuje 🙈 chyba większość tak ma 😁 ja wizytę mam dopiero 30.05 😩 mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:)
 
Po drugiej stracie, trafiłam do obecnego lekarza- zrobiłam badania na trombofilie,zespół antyfosfolipodowy,białka ,test venisafe itp itd nawet dobrze nie pamiętam już nazw. Wszystko wyszło w normie, jedynie od około 10 lat biore euthyrox na niedoczynność, ale to nie byl problem. Po tym jak u mnie bylo ok,lekarz zasugerował badania mojego P. No i tu zaczęły się schody, jednak progpem tkwił w zolnierzach- wyszla slaba morfologia ,nieprawidłowa budowa 95%- żylaki itp. Tak obsz3rnie pisząc, wlecialy leki,suplementy. No i w dzień gdy jechal zrobić powtórzę badan razem z fragmentacja itp pełny pakiet,test wyszedł mi pozytywny. I pierwszy raz z dobrymi przyrostami bety. A wyniki odebraliśmy parę dni temu,wszystkie się poprawiły 😱😅. Także, mialam depreche przez 3 lata ze to moja wina a jednak ,glupi my tak późno wzięliśmy się za d4uga stronę ;). Ciaze tracilam na starcie, pierwsza (niedoseiadczona) pojechałam na IP z plamieniem w 7tc. Wb usg tydzien mniej. Brak akcji serca. Beta spadkowa ok 1000 po 48h juz chyba 400. Wi3c i szybko oczyściłam się sama. Druga zatrzymała się w 5tc a trzecią bioxhemiczna wylapana przez branie i odstawianie dupka. Bo moje owulki lubią lecieć w kulki;). No i to tyle w sumie. Wg lekarza moglam nie mieć pojecia o większej ilości biochemow. No ale tu mam nadsieje ze dane mi będzie usłyszeć pierwszy raz serduszko i dobre wiadomości.. trochę się rozpisałam 😱😱
Rozumiem co czujesz, bo też jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży biochemicznej... Każda wizyta w toalecie, badanie bety, wizyta u gin to mega strach dla mnie. Wierzę, że tym razem będziemy cieszyć się bobaskami! Limit nieszczęść wyczerpany 🤞🤞😊
 
Rozumiem co czujesz, bo też jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży biochemicznej... Każda wizyta w toalecie, badanie bety, wizyta u gin to mega strach dla mnie. Wierzę, że tym razem będziemy cieszyć się bobaskami! Limit nieszczęść wyczerpany 🤞🤞😊
Przypomnij mi który tc u Ciebie i kiedy wizyta?
I jakie przyczyny u Ciebie wiadomo?
Tez mam taka nadzieje,ze w koncu wszystko pojdzie po właściwym torze
 
Przypomnij mi który tc u Ciebie i kiedy wizyta?
I jakie przyczyny u Ciebie wiadomo?
Tez mam taka nadzieje,ze w koncu wszystko pojdzie po właściwym torze
U mnie dziś równo 5+0 wg. OM, ale najprawdopodobniej miałam wcześniej owulację. Jak byłam na wizycie w poniedziałek (4+3) to był już pęcherzyk ciążowy 🙂. Mam stwierdzoną trombofilie (mutacje genu V leiden) i już od 3+5 jestem na zwolnieniu. Biorę progesterone besins, acard i neoparin. Beta wczoraj 6743, więc staram się być dobrej myśli:)

Wizytę mam 26.05.
 
U mnie dziś równo 5+0 wg. OM, ale najprawdopodobniej miałam wcześniej owulację. Jak byłam na wizycie w poniedziałek (4+3) to był już pęcherzyk ciążowy 🙂. Mam stwierdzoną trombofilie (mutacje genu V leiden) i już od 3+5 jestem na zwolnieniu. Biorę progesterone besins, acard i neoparin. Beta wczoraj 6743, więc staram się być dobrej myśli:)

Wizytę mam 26.05.
To ja yak samo dostałam besins 100 rano i 200 wieczorem. Oprócz tego metypred 4mg 1/2tab.x1.
O to wizyta akurat na dzień mamy! To juz tez rzut beretem;) a i najlepszy prezent jaki moae byc się trafi;-)
 
reklama
Do góry