reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Cześć dziewczyny. Nie wiem czy to wszystko nadrobię ale ostatnio nie mam weny. Ogólnie jestem bez sił, chyba zaczęły mi się mdłości bo na sama myśl o jedzeniu rosnie mi w ustach. Nie mam apetytu zbytnio. Muszę zmuszać się do jedzenia. Wczoraj miałam taka chec na rosół że sobie ugotowałam a jak usiadłam do jedzenia to brało mnie na wymioty. Ale jakoś zjadłam. A dzisiaj nie mogę na niego patrzeć. Trochę się stresuje, jutro miałam mieć wizytę ale przełożyli na środę...niby bez tragedii ale jednak chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest w porządku. Z kolei we wtorek mam konsultacje w poradni chorób zakaźnych ze względu na te niejednoznaczne wyniki CMV. Niby awidnosc wyszla wysoka co moze świadczyć o starej infekcji ale chce to jeszcze skonsultować.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy to wszystko nadrobię ale ostatnio nie mam weny. Ogólnie jestem bez sił, chyba zaczęły mi się mdłości bo na sama myśl o jedzeniu rosnie mi w ustach. Nie mam apetytu zbytnio. Muszę zmuszać się do jedzenia. Wczoraj miałam taka chec na rosół że sobie ugotowałam a jak usiadłam do jedzenia to brało mnie na wymioty. Ale jakoś zjadłam. A dzisiaj nie mogę na niego patrzeć. Trochę się stresuje, jutro miałam mieć wizytę ale przełożyli na środę...niby bez tragedii ale jednak chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest w porządku. Z kolei we wtorek mam konsultacje w poradni chorób zakaźnych ze względu na te niejednoznaczne wyniki CMV. Niby awidnosc wyszla wysoka co moze świadczyć o starej infekcji ale chce to jeszcze skonsultować.
Mi w tej ciszy ginka nie kazała robić CMV mimo ze w poprzedniej ciszy wyszedł mi brak przeciwciał. Trochę mnie to martwi bo teraz roczniak w domu a podobno to głównie dzieci małe wydalają w ślinie i moczu? Z jednej strony bym to skontrolowała a z drugiej boje sie 🙃
 
Mi w tej ciszy ginka nie kazała robić CMV mimo ze w poprzedniej ciszy wyszedł mi brak przeciwciał. Trochę mnie to martwi bo teraz roczniak w domu a podobno to głównie dzieci małe wydalają w ślinie i moczu? Z jednej strony bym to skontrolowała a z drugiej boje sie 🙃
a mi kazał. I mimo że wysłałam mu moja historie z CMV i awidnosc z zeszłego roku to mimo wszystko kazał powtarzać. Nawet mi jakies dna kazał zrobić ale to chyba z 600 zł kosztuje i u mnie w labie by musieli specjalnie pozamawiać cos żeby mi wykonać to badanie. Na razie się tego nie podejmuje zobacze jak po tej wizycie we wtorek czy się czegoś dowiem i zapytam czy jest sens robic jeszcze coś w tym kierunku.
To CMV To chyba nie jest obowiązkowe tak jak w przypadku toxo.
 
Ja też szybko doszłam do siebie po cc, ale teraz ze strachem czekam na wizytę, bo martwię się, czy ciąża dobrze się zagnieździła, a nie w bliźnie.
Jeeejuuu mam to samo zmartwienie 😭 już do mojej wizyty niedługo bo we wtorek ale jednak stresuje się jak nigdy…
A JeszcE na dodatek synek gorączkuje od piątkowej nocy 😭 lekarka obstawia albo trzydniówke albo zęby🥺 No i raczej to trzydniowka bo synek mnie bólem gardła zaraził 🙈 drapie strasznie…
 
Cześć wszystkim, witam się póki co bardzo nieśmiało. Termin z OM 23.01, z prawdopodobnej owulacji 30.01. Ciąża druga, pierwsza córka ma 9 miesięcy, więc jestem dosłownie przerażona ;) wizyta u lekarza 01.06, w poprzedniej ciąży miałam małe przeboje z szyjką, ale na szczęście nie musiałam leżeć plackiem. Ostatnim razem miałam cc ze względu na miednicowe ułożenie, teraz pewnie też skończy się cesarką.
Miłego dnia!
Mamy identyczną sytuację.. Moj maluch kończy 26 maja 9 miesięcy. Ja jestem pełna obaw czy sobie poradzę. Juz teraz coś jest nie tak. Spać nie może. Może zęby bo jeszcze nie ma:/
 
Mamy identyczną sytuację.. Moj maluch kończy 26 maja 9 miesięcy. Ja jestem pełna obaw czy sobie poradzę. Juz teraz coś jest nie tak. Spać nie może. Może zęby bo jeszcze nie ma:/
Moja córka też ma ostatnio problemy ze spaniem, kręci się całą noc, ale u niej to na pewno zęby, bo przez ostatnie 2 tygodnie wyszły jej obie dolne jedynki, a teraz idą górne :/
 
Cześć dziewczyny. Jak samopoczucie? Macie pomysły jak powiedzieć lub jak powiedzialyscie rodzicom o ciąży? 😁

Mnie mdli od czasu do czasu, jest dzień ze zjadłabym konia z kopytami, a później dzień ze nic nie jem. W środę wizyta, zaczynam się już stresować… plamień zero, śluz widoczny, piersi ból przeokropny. Najgorzej wieczorem gdy zdejmę biustonosz.
W środę , jak po wizycie dowiemy się ze wszystko ok, chyba powiemy rodzicom. Mimo 25 lat, ślubu, pracy stresuje się tym 🤣 plus z tylu głowy myśl, co będzie jak powiem w pracy…
 
reklama
Do góry