reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Z tego co czytam to
Ujemny wynik IgM oraz dodatni dla IgG mówi o tym, że osoba przebyła zakażenie, a wirus jest w uśpieniu.
Więc to chyba nic takiego :)
Tylko że ja nie mam IgM ujemnego....

Edit. Chyba z nerwów źle przeczytałam. Igg dodatnie, IgM nie robiłam. Mam teraz dorobić IgM i awidnosc.
Tak sobie teraz patrzę że w żadnej ciąży nie badałam cmv a przypomniało mi się że jak rodziłam przedwcześnie młodszego syna który urodził się z chorą wątroba i niedosłuchem to pytali o wynik cmv
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja w pierwszej ciąży z synem miałam taką mega ochotę na karmi, że aż mnie wykręcało, ale nie tknęłam ani razu.
Sama nie wiem jak nazwać te pseudo kobiety, które piją na potęgę i ciąża im nie przeszkadza. Nie mają pojęcia jakie życie gotują tym dzieciom FAS to nie jest tylko chwilowe zaburzenie tuż po urodzeniu się maluszka. To rzutuje na całe jego życie i rozwój.
Pamiętam jak byłam już w ciąży i pod szpitalem położniczym mój były spotkał kumpla ze swoją partnerką. Była z wielkim brzuchem i radośnie paliła sobie papierosa na murku przed porodówką. Miałam ochotę ją tak palnąć, żeby tym papierochem się udławiła 🙄

Ja za to mam dzisiaj jazdy emocjonalne. Oglądałam przez chwilę Mój nowy dom, co bardzo rzadko robię i wyłam jak bóbr. No po prostu taka huśtawka emocjonalna, że szok.

Czwartku przybywaj! Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć maleństwo ❤️ Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Akurat karmi od zeszłego roku na pewno, a może i już wcześniej, jest w wersji 0,0, więc można pić do woli ;)
 
Ja mam warke grejpfrutowa 0, ale coś się nie mogę za nią wziąć.. a czeka schłodzona w lodówce, odpaliłam na netflixie dokument nasz ojciec.. polecam półtorej godzinki, mnie wciągnęło.mam taka ochotę na barszcz z uszkami albo gołąbki🤤🤤ze chyba jutro czeka mnie sklep, bo dzis to juz mimo checi lenistwo wygrywa. Albo uda mi się namówić przyszła babcie na gotowanie to przy okazji spotkania skorzystalby tez żołądek w czwartek.. 😆

Dziewczyny,czekamy na wieści z wieczornych wizyt! ✊✊
 

Załączniki

  • Screenshot_20220524-193116-533.png
    Screenshot_20220524-193116-533.png
    31,8 KB · Wyświetleń: 67
Ja to interpretuje tak, że są to przeciwciała czyli że to przeszłaś, ale nie wiem czy dobrze
No właśnie niby igg dodatnie przy IgM ujemnym oznacza że przechorowalam , igg i IgM dodatnie mówi o aktywnym zakażeniu....teraz tak czytam. Z kolei mam znajomą co mówi że ciąża jej obumarła przez cmv.... I weź tu się nie stresuj
 
Dziewczyny jestem wzruszona ❤️ Bije serduszko (134) widziałam jak ruszają się zastawki 🤗😊 dzidzia ma 0,55 cm i z OM 8+ a z usg 6+2 według aplikacji 6+0 także oki 😊🤗 teraz będę się modlić żeby do końca się udało 😊🤗😍❤️ Lekarz tylko znalazł 2 torbiele… pół roku temu ich nie było a teraz są🥺 nie znam się i nie wiem czy to coś poważnego 🥺
 
reklama
No właśnie niby igg dodatnie przy IgM ujemnym oznacza że przechorowalam , igg i IgM dodatnie mówi o aktywnym zakażeniu....teraz tak czytam. Z kolei mam znajomą co mówi że ciąża jej obumarła przez cmv.... I weź tu się nie stresuj
zrób tak jak kazał ci lekarz. Bo samo igg nic w tym momencie nie mówi. Jest dosyć niskie gdy np porownam do swoich powyżej 500. Tylko nie wiemy w ktora stronę to będzie szło. Ja to pierwszy raz wykryłam po poronieniu w styczniu 21. I do tej pory się z tym buja. U mnie tez aktywne zakazenie mogło być przyczyna bo we wczesnej ciąży jest to bardzo niebezpieczne. Mnie bolało jedynie trochę ucho, gardło i byłam osłabiona.
Teraz powtórzyłam wynik i igm wyszły mi niejednoznaczne. Ale awidnosc wysoka, igg też dzisiaj byłam u lekarza od chorob zakaźnych i u mnie jest to już stara infekcja i takie wyniki mogą utrzymywac sie od 2-3 lat.
 
Do góry