reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

oj ja wczoraj miałam ochotę na lampkę czerwonego, słodkiego schłodzonego winka. I to jaką, normalnie aż za mną chodziło 😉
Nasz znajomy przywiózł nam parę dni temu słodkie winko z Grecji z lokalnej winnicy. Mąż schował do lodówki i jak wieczorem miałam taka gastrofaze i je zobaczyłam to, aż wstyd się przyznać ale marzyłam o łyku. Ogolnie ja z tych co uważają, że ciąża to czas kiedy absolutnie nie należy pić alkoholu-nawet łyka, więc tylko pomarzylam chwilkę :)
 
reklama
Nasz znajomy przywiózł nam parę dni temu słodkie winko z Grecji z lokalnej winnicy. Mąż schował do lodówki i jak wieczorem miałam taka gastrofaze i je zobaczyłam to, aż wstyd się przyznać ale marzyłam o łyku. Ogolnie ja z tych co uważają, że ciąża to czas kiedy absolutnie nie należy pić alkoholu-nawet łyka, więc tylko pomarzylam chwilkę :)
ja na szczęście nie mam w lodówce schłodzonego. Nie pamiętam kiedy ostatnio piłam wino a teraz mnie tak wzięło, że codziennie o nim myślę 😉 ale nie dam się skusić. Wczoraj myślałam o tym, żeby poszukać jakiegoś bezalkoholowego winka 🙂
 
Ja nigdy nie byłam amatorka alkoholu przy cukrzycy mojej to w ogóle oduczylam się pić %, teraz jedynie raz przez głowę przeszło mi piwo 0% ale bardziej dla bąbelków żeby się dobrze odbiło. 🤣
 
Kochane, pomocy:( Co jeść/pić na śniadanie przy mdlosciach i wymiotach? Nic mi nie wchodzi... czuję się tak fatalnie, że masakra. A muszę coś zjeść, bo rano biorę leki, które muszę wziąć po posiłku i już nie wiem co robić 😵‍💫😵‍💫
 
Kochane, pomocy:( Co jeść/pić na śniadanie przy mdlosciach i wymiotach? Nic mi nie wchodzi... czuję się tak fatalnie, że masakra. A muszę coś zjeść, bo rano biorę leki, które muszę wziąć po posiłku i już nie wiem co robić 😵‍💫😵‍💫
oooo znam to. Mi pomógł chlebek ciemny do tego serek z Piątnicy z pomidorami . Wchodzi 😉
 
Hej dziewczyny! Ostatnio mnie tu trochę mniej bo mam w pracy istny wir, do tego mdłości, czasem niestety tez wymioty i po prostu padam 🙈 od początku czerwca planuje iść na L4 i nie ukrywam ze podzielenie się nowina w pracy mnie stresuje. W wolnej chwili was podczytuje i jestem na bieżąco ale niestety nie aktualizuje listy. Jeśli któraś miałaby ochotę przejąć pałeczkę żeby nie było za dużych zaległości to proszę bardzo, ja dziś tez uciekam na długi weekend ale z pewnością zamelduje się w przyszły poniedziałek po wyczekiwanym już niesamowicie badaniu u ginki 💖 ściskam Was!
 
Kochane, pomocy:( Co jeść/pić na śniadanie przy mdlosciach i wymiotach? Nic mi nie wchodzi... czuję się tak fatalnie, że masakra. A muszę coś zjeść, bo rano biorę leki, które muszę wziąć po posiłku i już nie wiem co robić 😵‍💫😵‍💫
ja rano jestem w stanie zjeść tylko kwaśne owoce z kefirem a tak dwie godziny później dopiero jem coś większego, jakaś kanapkę z pomidorem 😋
 
reklama
Do góry