reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
A mi się chyba mdłosci włączyły od kilku dni. Nawet nie to, że mnie mdli ale nie mogę nic przełknąć. Jedyne czym bym się żywiła to owoce, orzechy i ziemniaczki pod każdą postacią. Co zjem to zaraz znów jestem głodna, a jak jestem głodna to tym trudniej mi coś zjeść. Właściwie każdy dzień zaczynam od truskawki, dopiero po niej jestem wstanie zjeść coś innego.😐😐
 
Cześć, ja wiem od kilku dni, w przyszłym tygodniu idę do lekarza. Wychodzi termin na koniec stycznia. Pierwsza ciąża, bez żadnych historii, bo widzę, że wiele z Was ma dużo przeżyć za sobą. Ja długo sama nie wiedziałam, czy chce dzieci czy nie, ale zegar tyka więc presja i myślenie, że albo teraz albo wcale. Na razie nie mam żadnych objawów poza brakiem miesiączki i pozytywnym testem, na którym wyszła od razu gruba i wyraźna kreska. Póki co martwie się jak będę się czuła i czy dam radę… no zobaczymy. Powodzenia dla Was wszystkich
Nigdy nie miałam żadnego zabiegu, operacji i nie byłam w szpitalu, więc może to głupie, ale mnie przerażają te wszystkie medyczne kwestie. Wszystko co w taki niekontrolowany sposób będzie się działo z moim ciałem… na razie sana nie wiem na ile się cieszę, a na ile się boje
 
U nas też będzie pierwszy wnuk a nawet pierwszy prawnuk ♥️ powiedzieliśmy zaraz po tym jak sami się dowiedzieliśmy chociaż mieszkamy sami. Często rozmawiam z moją mamą i z teściową w sumie też mam bardzo dobry kontakt i nie chcieliśmy tego ukrywać. Nieważne co się wydarzy to chcieliśmy, żeby wiedzieli.
U nas tez pierwszy prawnuk. 🙈 właśnie wstałam z prawie dwugodzinnej drzemki, co się ze mną dzieje 🤣
 
Byłam dzisiaj na IP, bo pojawiło się brązowe plamienie. Zarodek jest crl=2,8 mm, żadnego krwiaka ani nic. Niewiadomo co plami. Mam utrzymać dupka. Wziernik czysty.
Dobrze, że z fasolką wszystko dobrze ☺️ też miałam raz brązowe plamienie, ale bardzo skąpe i jednorazowe, dlatego nie sprawdzałam tego u lekarza, czekam cierpliwie na wizytę, choć nie powiem nawet takie małe plamienie i odrazu człowiek zaczyna się bardziej martwić. 😢
 
Dobrze, że z fasolką wszystko dobrze ☺️ też miałam raz brązowe plamienie, ale bardzo skąpe i jednorazowe, dlatego nie sprawdzałam tego u lekarza, czekam cierpliwie na wizytę, choć nie powiem nawet takie małe plamienie i odrazu człowiek zaczyna się bardziej martwić. 😢
No u mnie kilka smug się pojawiło. Trochę mnie martwi to crl wydaje mi się niskie jak na 5,6 według OM (cykle 29dniowe, owulacja 16 dnia cyklu)
 
reklama
Do góry