reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Prywatnie nie mogę się nigdzie dostać właśnie mój cały czas na urlopie a najblizsze terminy nawet w sąsiednich miastach to środa....zostaje tylko szpital.....
Kurcze to sama nie wiem :( jak mocno krwawisz to bym pewnie na IP sama pojechała ale to już musisz sama zadecydować :/
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było okej!!

A u mnie wczoraj takie mocne pobolewanie podbrzusza a dzisiaj dosłownie troszeczke taka nitka śluzu jak kawa z mlekiem. Już się zastanawiam czy i u mnie coś się nie będzie rozkręcać a sobota, niedziela już było zupelnie czysto :/
 
reklama
ja mam podobna sytuacje, 28.06 mam prenatalne a 29.06 wizytę u gin :/ na ten moment kazała mi przyjść z przerwa 4 tygodni, wolałam za 2 tygodnie żeby były równe odstępy między wizytami ale się nie zgodziła
Mi też ta 4 tygodniowa przerwa nie pasuje. Ginekolog wyraźnie zaznaczył że przed prenatalnymi nie ma sensu się widzieć i zaprosił za 4 tygodnie. Zapisałam się jednak do niego po 2,5 tygodniu i mam nadzieję że mnie nie wyrzuci 🤪 chce koniecznie przed prenatalnymi wiedzieć czy serce bije. Mam taką paranoje na ten temat że szok!
 
Kurcze to sama nie wiem :( jak mocno krwawisz to bym pewnie na IP sama pojechała ale to już musisz sama zadecydować :/
Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było okej!!

A u mnie wczoraj takie mocne pobolewanie podbrzusza a dzisiaj dosłownie troszeczke taka nitka śluzu jak kawa z mlekiem. Już się zastanawiam czy i u mnie coś się nie będzie rozkręcać a sobota, niedziela już było zupelnie czysto :/
U mnie od 18.05 było czysto....
 
reklama
Do góry