reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja w poprzedniej ciąży jezdzilam z adapterem odkąd brzuch był widoczny, teraz też mam taki zamiar :)

Ja mam jutro wizytę, mam nadzieję, że wszystko okej, bo na poprzedniej był jeszcze sam pęcherzyk
Też jutro wizytuje, na poprzedniej miałam pęcherzyk I pęcherzyk żółtkowy (6.06) I lekarz mówił ze zalążek zarodka widzi, liczę że będzie wszystko okej, pierwsza ciąża i odchodzę od zmysłów. Pomyślności jutro ❤
 
reklama
@becia.25 ja zrozumiałam, że ta wizyta to 19go, a nie o 19.00 😂 Ciążowy kalafior zamiast mózgu daje się we znaki. To faktycznie poczekaj może co on powie. A jeśli chodzi o rzucanie na oddział, to w tak wczesnej ciąży jeszcze mi się nie zdarzyło żeby chcieli mnie zostawić, a byłam już trzy razy na IP.

@majal87 podziwiam, że przetrwałaś to w domu. Ja poroniłam trzy lata temu ciążę w 7tc. Fakt zatrzymała się zapewne sporo wcześniej, bo nie było widać pęcherzyka w jamie macicy. Przetrzymali mnie w szpitalu przez noc, bo podejrzewali ciążę pozamaciczną. A jak już rano zaczęły się bóle i to tylko po jednej stronie, to pędem na USG mnie brali. Na szczęście bóle nie trwały długo, spore krwawienie też nie. Po południu puścili mnie już do domu. Aczkolwiek jeszcze z dobry tydzień odczuwałam skurcze macicy i jechałam na końskich dawkach nospy.
 
Melduję się po wizycie. Maluch rośnie idealnie, ma już całe 1,5cm. Słyszałam serduszko. ❤️
Z OM wychodzi 8+0, z usg 7+6. Założył mi kartę ciąży, termin porodu na 27.01, ale już ustaliliśmy, ze będzie cc, wiec 20.01 stawiam się w szpitalu. W końcu jest dobrze. Ale jestem szczęśliwa. 🥺😭❤️
 
Melduję się po wizycie. Maluch rośnie idealnie, ma już całe 1,5cm. Słyszałam serduszko. ❤️
Z OM wychodzi 8+0, z usg 7+6. Założył mi kartę ciąży, termin porodu na 27.01, ale już ustaliliśmy, ze będzie cc, wiec 20.01 stawiam się w szpitalu. W końcu jest dobrze. Ale jestem szczęśliwa. 🥺😭❤️
Masz jakieś badania do wykonania? :)
 
A co sądzicie o adapterze besafe? Chcę dzisiaj odkupić go.
chyba ciężko będzie o opinię. Ja mam Insafe i on przesuwa ten dolny pas aż na uda. Oba są certyfikowane, więc chyba ok. Mi się bardzo ciężko było zdecydować na którykolwiek.
Chyba tylko ktoś kto sprzedaje takie cuda potrafi rzetelnie porównać adaptery....
Czytałam kilka artykułów i wszystkie porównywały wygodę montażu albo użytkowania, a o bezpieczeństwie ani słowa...
 
Melduję się po wizycie. Maluch rośnie idealnie, ma już całe 1,5cm. Słyszałam serduszko. ❤️
Z OM wychodzi 8+0, z usg 7+6. Założył mi kartę ciąży, termin porodu na 27.01, ale już ustaliliśmy, ze będzie cc, wiec 20.01 stawiam się w szpitalu. W końcu jest dobrze. Ale jestem szczęśliwa. 🥺😭❤️
Gratulacje :-)
Do kogo chodzisz do lekarza ? :-)
 
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87
@Caroline24
@Jaktomarta
@Marcepanka096
@Blueberry94


Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Mnie brakuje
 
reklama
Dobry jest :) chociaż najwygodniejszy w użytkowaniu jest chyba adapter insafe. Ja mam adapter ze smyka (typ tego z besafe) I też dawał radę nawet przy ostrzejszym hamowaniu, przy wypadku na szczęście nie miałam okazji wypróbować.
zastanawiałam się nad insafe, ale on ponoć niszczy tapicerkę. W moim samochodzie to może być zniszczona, dziecko najważniejsze. Obawiam się natomiast, że ktoś może zabronić mi korzystania z adaptera insafe w swoim samochodzie, tym bardziej po takich opiniach.
 
Do góry