reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

chyba ciężko będzie o opinię. Ja mam Insafe i on przesuwa ten dolny pas aż na uda. Oba są certyfikowane, więc chyba ok. Mi się bardzo ciężko było zdecydować na którykolwiek.
Chyba tylko ktoś kto sprzedaje takie cuda potrafi rzetelnie porównać adaptery....
Czytałam kilka artykułów i wszystkie porównywały wygodę montażu albo użytkowania, a o bezpieczeństwie ani słowa...
chyba była tylko wzmianka i besafe i o certyfikacie
 
reklama
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87
@Caroline24
@Jaktomarta
@Marcepanka096
@Blueberry94


Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
proszę o dopisanie. Jestem dzisiaj w tyle z wiadomościami bo miałam wizytę, ale zaraz nadrobię wszystko.
 
Hej. Dołączę do Was jeśli pozwolicie :) To pierwsza ciąża, w którą nie dowierzam jakoś od początku, chociaż ogromnie się nią cieszę. Musiałam iść na zwolnienie lekarskie, czego sobie nie mogę ułożyć w głowie... powinnam teraz pisać pracę, ale udało mi się odkopać forum na którym byłam ponad dwa lata temu i miło poczytać, że znowu ktoś przeżywa i odczuwa podobnie: dziwne nastroje, kalafior mózgowy, mdłości czy chęć odpoczynku kiedy dwulatek chce się bawić...i tysiące innych rzeczy.
Gratuluję Wam dziewczyny i mam nadzieję, że wszystkie szczęśliwie w styczniu będziemy tulić swoje dzieciątka😘
 
Melduję się po wizycie. Maluch rośnie idealnie, ma już całe 1,5cm. Słyszałam serduszko. ❤️
Z OM wychodzi 8+0, z usg 7+6. Założył mi kartę ciąży, termin porodu na 27.01, ale już ustaliliśmy, ze będzie cc, wiec 20.01 stawiam się w szpitalu. W końcu jest dobrze. Ale jestem szczęśliwa. 🥺😭❤️
Super! I mamy podobne terminy,, ja 28.01 i myślałam że tylko ja będę na szarym końcu ;)
 
Melduję się po wizycie. Maluch rośnie idealnie, ma już całe 1,5cm. Słyszałam serduszko. ❤️
Z OM wychodzi 8+0, z usg 7+6. Założył mi kartę ciąży, termin porodu na 27.01, ale już ustaliliśmy, ze będzie cc, wiec 20.01 stawiam się w szpitalu. W końcu jest dobrze. Ale jestem szczęśliwa. 🥺😭❤️
Ja mam z usg 7+2 dzis i termin na 28.01.🤔
Wazne, że wszystko jest ok. A dlaczego cc?
 
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87
@Caroline24
@Jaktomarta
@Marcepanka096
@Blueberry94


Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Jeszcze ja
 
Dziewczyny, czy któraś zna się na wynika i mi powie czy jest Ok, bo wizytę mam za tydzień dopiero
8EA7158C-29D5-4B99-9A1D-411645949124.png
 
reklama
Do góry