reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ale dzisiaj mialam ciężki dzień w pracy! Najpierw padła w biurze klima, a później pożegnałam śniadanie w firmowej toalecie 🤢🤮 przez co później było mi strasznie słabo. Na szczęście wizytę u ginki mam już we wtorek to zapytam co w takiej sytuacji mogę zrobić. Strasznie boję się, że zaslabne i gdzieś zemdleję.
 
reklama
Pocieszę Cię i powiem, że ja zaczęłam pracę w marcu, i też strasznie przeżywałam jak ja to powiem w pracy, ledwo co zaczęłam a tu już ciąża... Ale moja szefowa okazała się świetną babką! Cały zespół mi gratulował ;) dyrektor zaproponował zdalną pracę, żebym nie musiała się męczyć dojazdami i dolegliwościami. Kamień spadł mi z serca, wierzę, że u Ciebie będzie tak samo!
Dzieki, mam nadzieje, że będzie ok, bo
mam fajna szefową i atmosfere w ogóle. Tylko umowę mam do konca roku i mam nadzieje ze mi przedłuża na stałe
 
Ale dzisiaj mialam ciężki dzień w pracy! Najpierw padła w biurze klima, a później pożegnałam śniadanie w firmowej toalecie 🤢🤮 przez co później było mi strasznie słabo. Na szczęście wizytę u ginki mam już we wtorek to zapytam co w takiej sytuacji mogę zrobić. Strasznie boję się, że zaslabne i gdzieś zemdleję.
Ojoj trzymaj sie!
 
Dziewczyny, jak radzicie sobie z upałami? Ja dosłownie płynę. Jest mi strasznie duszno i gorąco. Dobrze, ze do domu winda, inaczej chyba umarła bym na schodach. A i ile pijecie wody, ja z przerażeniem stwierdzam, że minimum 3l idą dziennie 😮
 
Dziewczyny, jak radzicie sobie z upałami? Ja dosłownie płynę. Jest mi strasznie duszno i gorąco. Dobrze, ze do domu winda, inaczej chyba umarła bym na schodach. A i ile pijecie wody, ja z przerażeniem stwierdzam, że minimum 3l idą dziennie 😮
Mi sama woda nie wchodzi, musze dodać mięty, cytryny, imbiru itp. Ja zawsze lepiej się czułam w upały niż jak jest zimno i na razie czuje sie raczej normalnie. Wczoraj byłam cały dzień na wsi na urodzinach chrześniaka w ogrodzie i było ok. Niedawno sie przeprowadziliśmy do nowego mieszkania i się okazuje, że decyzja o klimatyzacji była słuszna 🙈 ale dziś sie wybieram na basen z okazji upału 🤣
 
Ja także mam,męczy okropnie,już sama nie wiem co mam jeść.Oszukuje się owocami,ale to na chwile.
Ja mialam takue gastro w pierwszej ciazy i dodatkowo potem jeszcze zgagi :((. Nie wien, czy cos sie da z tym zrobic, trzeba przetrwac :(. W tej ciazy jest jakos inaczej. Chodza za mna sałatki itp. Wszystko, co zdrowe. Takich rzeczy sobie nie odmawiam w ciazy.
 
reklama
Dziewczyny a z innej beczki - czy któraś z Was w ogóle nie boli podbrzusze? Ja mniej więc od 2-3 tygodni nie odczuwam zupełnie nic.
Mnie nie boli absolutnie nic. Test ciazowy zrobilam pro forma i wyszedl pozytywny, no i nie wierzylam, bo absolutnie zadnego poczucia, ze sie udalo, zero bólu jak na okres, czy cos w tym stylu. Juz 11 tc i pare razy cos tam mnie zakulo. To wszystko, z tym ze to moja 3 ciaza ( druga poroniona). Wiec mysle ze wszystko iest juz rozciagniete. W ostatnim ciazach kuło, rwało i caly repertuar.
 
Do góry