reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Wiecie co ja też jestem po stracie i kompletnie nie rozumiem Waszych fochów na to że ktoś jest w ciąży. No przecież ma do tego prawo. To że ja poroniłam, to nie znaczy że już nikt dookoła nie może mieć dzieci i wszyscy muszą milczeć na ten temat. Strasznie samolubne podejście według mnie.

Oczywiście USG prenatalne i PAPPE robię. Mam skierowanie ze względu na ukończony 35 r.ż. Gdyby było coś nie tak i zaleciliby mi amniopunkcję to nie wyrażę na nią zgody. Nie będę ryzykować życia dziecka, a robić ją tylko po to żeby potwierdzić chorobę genetyczną- do mnie to nie przemawia. Czy dziecko będzie zdrowe czy chore urodzić i tak muszę, a kochać będę mimo wszystko.
Ale ja się bardzo cieszę, że ona jest w ciąży i życzę jej jak najlepiej. Zezłościło mnie tylko to, że moje sprawy prywatne ktoś rozgaduje i dyskutuje o tym za moimi plecami.
Nie mam żalu do nikogo kto jest w ciąży bo ja poronilam i każdemu życzę dużo zdrówka i szczęścia 😊
 
reklama
Dziewczynki nie wiem czy było to gdzieś tu poruszane czy nie ale dowiedziałam się przypadkiem czegoś nowego i myśle ze warto się tym podzielić mianowicie aby nie pic w ciazy toniku - może dla niektórych oczywiste dla innych nie, ja Np nie wiedziałam i powiedziała mi kelnerka gdy zamówiłam sobie drinka bezalkoholowego z tonikiem :)
Ooo a czemu? Niezdrowy jest?
 
Jak tam wasze brzuszki ? To jest moja druga ciąża. 9+2 tydzień i już brzuszek mi się zaokrąglił . W pierwszej ciąży miałam widoczny w 5 miesiącu, a tu 3 miesiąc i już widać. Jak u was ?
 
Jak tam wasze brzuszki ? To jest moja druga ciąża. 9+2 tydzień i już brzuszek mi się zaokrąglił . W pierwszej ciąży miałam widoczny w 5 miesiącu, a tu 3 miesiąc i już widać. Jak u was ?
Ja mam już taki jak z synem do porodu, a to dopiero 12+5. Już noszę ciążowe sukienki, bo w inne nie wchodzę.
 

Załączniki

  • IMG_20220623_181859.jpg
    IMG_20220623_181859.jpg
    952,4 KB · Wyświetleń: 144
Jak tam wasze brzuszki ? To jest moja druga ciąża. 9+2 tydzień i już brzuszek mi się zaokrąglił . W pierwszej ciąży miałam widoczny w 5 miesiącu, a tu 3 miesiąc i już widać. Jak u was ?
Ja jestem otyła i tylko się mierzyłam to widać było +4cm a dziś wszystko się zmniejszyło i jest jak było przed...
 
Czesc dziewczyny! I ja postanowilam sie przywitac. To moja 2 ciaza (niestety w poprzedniej rozwoj zatrzymal sie w 6 tc i serduszko przestalo bic) aktualnie 10 tc + 4d. Nastepna wizyta u ginekologa dopiero za 2 tygodnie :( Do tej pory nie mam zadnych objawow ciazowych nie liczac lekkiego bolu piersi przy dotyku i zadyszce na spacerze lub po wejsciu po schodach. Trzymam za nas wszystkie kciuki i pozdrawiam :)
To super! Nic tylko się cieszyć, że nie masz żadnych upierdliwych objawów. ☺️
 
reklama
Do góry