reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Osoba, która założyła prywatny wątek prawdopodobnie jest moderatorem. Może kiedyś ktoś tutaj zabłądził i nas dołączy do grupy 😉
Dziewczyny a jak Wasze brzuszki? Co nie co już widać, czy wciąż możecie maskować swój stan?
@Madlein przepraszam, że tak wywołuję Cię do tablicy, ale czy to Ty zakładałaś wątek prywatny i byłabyś w stanie dodać tam kilka nowych dziewczyn, które tutaj się ostatnio udzielają? Byłybyśmy wdzięczne :)
 
reklama
Jestem po usg. Faktycznie badanie PAPPA mocno opiera się na statystykach. Mój wiek mocno podwyższył ryzyko. Wyniki biochemii i usg skorygowało ryzyko we wszystkich trzech przypadkach do niskiego. Oczywiście z uwagi na wiek miałam propozycję amniopunkcji ale nie wyraziłam zgody. Lekarz bardzo skrupulatny, długo wykonywał usg. Podobała też mi się odpowiedz lekarza na moje pytanie, że przy porodzie przekonam się o 100% pewności zdrowego maluszka.
Dostałam najpiękniejszy prezent na 35 urodziny. Mam nadzieję, że te wyniki zostaną potwierdzone na usg II trymestru. Jestem też zarejestrowane na to usg na 27 września.
 
@agaaataaaa znam od lat z wątku o poronieniu, a pozostałe dziewczyny niestety nie. Od kiedy mamy grupę nie śledzę tego tematu. Nie wiem co dziewczyny na to, ale ja nie mam z tym problemu żeby dodać nowe osoby. Póki co nie mamy jakoś dużo prywatnych zdjęć, a czas wszystko i tak zweryfikuje 😉
 
Dlatego :
1) zapytałabym pozostałe dziewczyny - ja tez nie śledzę tego wątku
2) prosze przygotować listę osób które chcą dolaczyc - bo to musi być szybka i sprawna akcja skoro otwieramy zamkniety dział - a tego sobie pewnie dziewczyny mogą nie życzyć
@Fifonka
 
Ja mogę napisać za siebie, na forum jestem nowa, bo temat ciąży jest dla mnie nowy. :) wcześniej śledziłam trochę wątków, teraz w 15 tc postanowiłam dołączyć. Na moje pytanie o dołączenie do prywatnej grupy odpowiedziały na pewno @em_gie i @agaaataaaa
 
reklama
Do góry