reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was brała tabletki xonvea i je już odstawiła? Ja mam 3 podejście do odstawienia, wymioty wracają z podwójną siłą. Dodam, że jestem w 16 tygodniu. Tabletki należy stopniowo odstawiać i tak właśnie to robię ale coś nie wychodzi. Dajcie znać czy macie podobne doświadczenia.
 
Hej i jak tam te tabletki co xonvea? Czy odstawiłas je już może? Ja mam 3 podejście do odstawienia i nie wiem czy coś robię źle ale wymioty wracają z podwójną siłą.
Hej, tak, ja już miałam 3 podejścia. A od wczoraj znowu mnie złapały takie wymioty, że rzygalam od rana do wieczora.... zobaczę jak będzie dziś, bo jak nie przejdzie to będę musiała zapytać moja gin czy mogę zacząć je znowu brać... tylko, że obecnie mam podwyższone próby wątrobowe i nie wiem czy moge/powinnam :/
 
Hej, tak, ja już miałam 3 podejścia. A od wczoraj znowu mnie złapały takie wymioty, że rzygalam od rana do wieczora.... zobaczę jak będzie dziś, bo jak nie przejdzie to będę musiała zapytać moja gin czy mogę zacząć je znowu brać... tylko, że obecnie mam podwyższone próby wątrobowe i nie wiem czy moge/powinnam :/
Z tego co wiem to nie można ich odstawiać z dnia na dzień. Trzeba stopniowo. Ale ja właśnie tak robię. Na początku brałam dwie tabletki, potem jedna, teraz miałam co drugi dzień ale ten dni w które nie biorę jest tragedia. Nie wiem już co mam robić. Ja biorę te tabletki dwa miesiące. Daj znać co ci poleci lekarz. Ja też koniecznie skonsultuje to ze swoim.
 
reklama
Dziewczyny proszę o odpowiedź bo zwariuje:(
Mąż kroił indyka do zupy na desce, która zapomniał schować do zmywarki ! Po czym pokroił na niej ogórka i wrzucił nam do zupy.
Jak się domyślacie wariuje z myślą o salmonelli... Oczywiście kilka łyżek zjedliśmy zanim sobie przypomniał o felernej desce.. :(
 
Do góry