reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

ja dokładnie tak samo, jestem za zostaniem na forum, może być zamknięty wątek jako prywatny jak skończą się styczniowe terminy 🙂
zielona herbata nie jest zalecana w 1 trym bo osłabia wchłanianie kwasu foliowego 😉🍵
Oo nie wiedziałem o tej herbacie. A czego jeszcze powinnyśmy unikać z napojów?
 
reklama
Hej ja tylko tak w formie wyżalenia... Miałam dzisiaj wizytę u gina na NFZ i normalnie sobie przypomniałam czemu nie chodzę do lekarzy z tego przybytku 🤬🤬🤬 na wejściu powiedział że nie będzie mi prowadził ciąży, bo ma za dużo ciężarnych, następnie przeprowadził wywiad i powiedział że i tak by mnie nie prowadził bo z takimi schorzeniami mam sobie poszukać kogoś młodszego kto ogarnie te choroby 🤦🏻‍♀️ dziadek ledwo dychał, gabinet masakra, nawet nie było USG więc nie dowiedziałam się dzisiaj NIC. Jedyny plus że zrobił mi cytologię i z łachy wystawił skierowanie na połowę najtańszych badań, typu mocz i morfologia, to jak przeliczyłam zafundował mi 1/3 kwoty jaka wyjdzie na te pierwsze badania... No jakby mi się nie należało wszystko, no przecież opłacam te zasrane składki 🤬 siedziałam tam chyba z pół godziny, za mna już pełno bab, bo na każdą 10 min, a i tak nic z tej wizyty nie wyniosłam 🤬 no zagotowalam się jak nic, taka strata czasu że szok. Na pewno będę prowadzić ciążę prywatnie, już się wyleczyłam z NFZ ...
 
Hej ja tylko tak w formie wyżalenia... Miałam dzisiaj wizytę u gina na NFZ i normalnie sobie przypomniałam czemu nie chodzę do lekarzy z tego przybytku 🤬🤬🤬 na wejściu powiedział że nie będzie mi prowadził ciąży, bo ma za dużo ciężarnych, następnie przeprowadził wywiad i powiedział że i tak by mnie nie prowadził bo z takimi schorzeniami mam sobie poszukać kogoś młodszego kto ogarnie te choroby 🤦🏻‍♀️ dziadek ledwo dychał, gabinet masakra, nawet nie było USG więc nie dowiedziałam się dzisiaj NIC. Jedyny plus że zrobił mi cytologię i z łachy wystawił skierowanie na połowę najtańszych badań, typu mocz i morfologia, to jak przeliczyłam zafundował mi 1/3 kwoty jaka wyjdzie na te pierwsze badania... No jakby mi się nie należało wszystko, no przecież opłacam te zasrane składki 🤬 siedziałam tam chyba z pół godziny, za mna już pełno bab, bo na każdą 10 min, a i tak nic z tej wizyty nie wyniosłam 🤬 no zagotowalam się jak nic, taka strata czasu że szok. Na pewno będę prowadzić ciążę prywatnie, już się wyleczyłam z NFZ ...

Również nie chodzę już na NFZ, szkoda nerwów i czasu. Składki co miesiąc trzeba płacić ogromne a poziom placówek i leczenia bardzo niski. Szkoda, że straciłaś nerwy i swój czas 😵‍💫
 
Cześć wszystkim! Dołączam do grupy styczniowych mam. 🥰 Wczoraj na urodziny dostałam pozytywny test, dzisiaj beta potwierdziła - wynik 47.
Jestem po 3 poronieniach, także w lekkim stresie, ale jesteśmy dobrej myśli. Pierwsza wizyta u gina 6.06 ☺️
 
Hej ja tylko tak w formie wyżalenia... Miałam dzisiaj wizytę u gina na NFZ i normalnie sobie przypomniałam czemu nie chodzę do lekarzy z tego przybytku 🤬🤬🤬 na wejściu powiedział że nie będzie mi prowadził ciąży, bo ma za dużo ciężarnych, następnie przeprowadził wywiad i powiedział że i tak by mnie nie prowadził bo z takimi schorzeniami mam sobie poszukać kogoś młodszego kto ogarnie te choroby 🤦🏻‍♀️ dziadek ledwo dychał, gabinet masakra, nawet nie było USG więc nie dowiedziałam się dzisiaj NIC. Jedyny plus że zrobił mi cytologię i z łachy wystawił skierowanie na połowę najtańszych badań, typu mocz i morfologia, to jak przeliczyłam zafundował mi 1/3 kwoty jaka wyjdzie na te pierwsze badania... No jakby mi się nie należało wszystko, no przecież opłacam te zasrane składki 🤬 siedziałam tam chyba z pół godziny, za mna już pełno bab, bo na każdą 10 min, a i tak nic z tej wizyty nie wyniosłam 🤬 no zagotowalam się jak nic, taka strata czasu że szok. Na pewno będę prowadzić ciążę prywatnie, już się wyleczyłam z NFZ ...
Nie znałaś lekarzy i się naciełaś? Ja na nfz trafiłam na 2 rewelacyjnych lekarzy, nic ich nie dziwiło, wszystko ogarniali, do tego mega przyjemni, za kazdym razem rączkę podawali by pomoc zejść z fotela. Teraz w nowym miejscu trafilam na dziadka, ale bardzo go chwalą, a ja czuje u niego spokoj, nie wliczajac oczywiście mojej sytuacji teraz.

Ogólnie dzis caly dzień boli mnie z nerwów brzuch, ze stresu przed jutrzejszą wizytę- wyrok... nie moge jeść nic od rana, może nawet te mdlosci z rana z nerwow były i tak jutro do 15 będę funkcjonować a juz z rana płakać mi się chcialo jak pomyślę o tym, zeby psychicznie przygotować się do tego co mi powie, po tym jsk kolezanka proponowala ze ze mna pojdzie 😔
 
Ostatnia edycja:
Nie znałaś lekarzy i się naciełaś? Ja na nfz trafiłam na 2 rewelacyjnych lekarzy, nic ich nie dziwiło, wszystko ogarniali, do tego mega przyjemni, za kazdym razem rączkę podawali by pomoc zejść z fotela. Teraz w nowym miejscu trafilam na dziadka, ale bardzo go chwalą, a ja czuje u niego spokoj, nie wliczajac oczywiście mojej sytuacji teraz.

Ogolniw dzis caly dzień boli mnie z nerwów brzuch, ze stresu przed jutrzejszą wizytę- wyrok... nie moge jeść nic od rana, może nawet te mdlosci z ranz z nerwow były i tak jutro do 15 będę funkcjonować a juz z rana płakać mi się chcialo jak pomyślę o tym, zeby psychicznie przygotować się do tego co mi powie.
Pierwszy i ostatni raz byłam u tego lekarza. Być może są też fajni lekarze na NFZ no ale ja niestety na takiego nie trafiłam. Nigdy nie idę na ślepo,czytalam opinie w necie że jest spoko no i może był jakies 10 lat temu... Sympatyczny by, tego nie można mu było odmówić, no ale wiedza raczej pradawna.
Trzymam kciuki za jutrzejszą diagnozę, życzę Ci dużo siły jak by nie była ✊
 
Kurcze dziewczyny a ja mam takie ogromne ilości żółtego/beżowego śluzu ze aż się zamartwiam. Czy któraś tez ma tak dużo dużo? Wręcz czuje jak ze mnie leci. Głupio się martwię ze to jakaś zapowiedź krwawienia 😵‍💫
U mnie taka ilość śluzu poprzedzała plamienie, ale jak widać po dzisiejszej wizycie plamienie które nie miało negatywnego skutku na rozwoj ciąży ;)
 
reklama
Do góry