reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

I dobrze. Wychodzę z założenia ze mniej stresu - więcej radości :-)

Ja mam mdłości ale jakieś dziwne bo jak czuje głód to i mdłości . Tez tak macie ? 8-)
Oj tak, pisałam nawet, muszę jeść małe porcje ale bardzo często, bo jak tylko poczuję delikatny głód, to od razu mnie bardzo mdli :( a z kolej apetyt 0
Mam pytanie do dziewczyn, które prowadzą ciążę na NFZ. Czy wszystkie badania z krwi na skierowaniu są refundowane? Czy lekarz zleca również HIV, toxoplazmozę itp? W poprzedniej ciąży robiłam wszystko prywatnie, teraz chciałam się umówić na NFZ to najbliższe terminy w moim mieście to wrzesień... i to nic, że w ciąży. Nie chcą dać wcześniejszych terminów.
Na NFZ wszystkie badani krwi są darmowe :)
 
reklama
A to rozumiem😉 mój też prawie 4 kg ważył, blizna jest na razie ok, więc jakąś nadzieję na vbac mam
Ja tez po cc, dowiedziałam się, ze blizna 9 mm i jest szansa na vbac 🥳 co prawda rodziłam 11 miesięcy temu, wiec tez przerwa nie za duża między porodami, ale lekarz dał nadzieję, ze może się uda ❤️ Fajnie, ze są tu tez inne dziewczyny, które tez są po cc i chcą rodzic naturalnie 💪 oby się Wam udało dziewczyny, pamiętajcie nic na siłę, najważniejsze jest zdrowie nasze i maluszków, sposób w jaki urodziny nie umniejsza w żaden sposób wartości naszych doświadczeń. Polog po cc jest nieprzyjemny - wiem co mówię, miałam zakażenie rany po cc - jeszcze w szpitalu i 2 miesiące męczyłam się zanim w końcu rana zaczęła się normalnie goić. Ale jeśli znów będzie taka potrzeba, to pogodzę się z tym i nie będę sobie robić już wyrzutów, jak ma być tak będzie ❤️
 
Dzień doberek! Jakie plany na niedzielę? 🥰
My dzisiaj nadrabiamy rocznicę - jedziemy z córką do bajkolandu. 🤪
A ciążowo to prawie kończymy 5 tydzień, także jest sukces. Mięśnie brzucha po kilku ciążach już nie te, a do tego wzdęcia sprawiają, że przestaję się mieścić w spodnie. 🐷😅
A przy okazji - pytanko. Polecacie jakiś balsam na swędzenie skóry? Od kilku dni chcę się zadrapać, szczególnie brzuch i piersi…
Trzymajcie się! 🥰
My u Teściów jesteśmy 😊 także ja odpoczywam😊 bo za moim synkiem teraz nadążyć to naprawdę wyczyn 😊 a ze w tym tygodniu w pracy będzie zapiernicz to muszę się zregenerować… 😊
 
Dziewczyny chyba załapałam jakąś infekcje intymną. Macie coś do polecenia doraźnie co można w 1 trymestrze zastosować?
 
Dziewczyny dzisiaj rano wzięłam ostatnia luteine, wizytę mam jutro na 11, więc nie mam tabletki na dziś wieczór i jutro rano, biorę też duphaston i zastanawiam się czy szukać teraz na gwalt przy niedzieli kogoś kto wypisze mi luteinę czy czekać na jutrzejszą wizytę o 11 i receptę.....
 
Dziewczyny dzisiaj rano wzięłam ostatnia luteine, wizytę mam jutro na 11, więc nie mam tabletki na dziś wieczór i jutro rano, biorę też duphaston i zastanawiam się czy szukać teraz na gwalt przy niedzieli kogoś kto wypisze mi luteinę czy czekać na jutrzejszą wizytę o 11 i receptę.....
Myśle ze spokojnie możesz poczekać na jutrzejsza wizytę skoro bierzesz duphaston :-)
 
Dzień doberek! Jakie plany na niedzielę? 🥰
My dzisiaj nadrabiamy rocznicę - jedziemy z córką do bajkolandu. 🤪
A ciążowo to prawie kończymy 5 tydzień, także jest sukces. Mięśnie brzucha po kilku ciążach już nie te, a do tego wzdęcia sprawiają, że przestaję się mieścić w spodnie. 🐷😅
A przy okazji - pytanko. Polecacie jakiś balsam na swędzenie skóry? Od kilku dni chcę się zadrapać, szczególnie brzuch i piersi…
Trzymajcie się! 🥰
Ja intensywny weekend. Wczoraj urodziny moich przyjaciółek a dzisiaj komunia. N szczęście już wracamy. :D padam na twarz
 
Ja tez po cc, dowiedziałam się, ze blizna 9 mm i jest szansa na vbac 🥳 co prawda rodziłam 11 miesięcy temu, wiec tez przerwa nie za duża między porodami, ale lekarz dał nadzieję, ze może się uda ❤️ Fajnie, ze są tu tez inne dziewczyny, które tez są po cc i chcą rodzic naturalnie 💪 oby się Wam udało dziewczyny, pamiętajcie nic na siłę, najważniejsze jest zdrowie nasze i maluszków, sposób w jaki urodziny nie umniejsza w żaden sposób wartości naszych doświadczeń. Polog po cc jest nieprzyjemny - wiem co mówię, miałam zakażenie rany po cc - jeszcze w szpitalu i 2 miesiące męczyłam się zanim w końcu rana zaczęła się normalnie goić. Ale jeśli znów będzie taka potrzeba, to pogodzę się z tym i nie będę sobie robić już wyrzutów, jak ma być tak będzie ❤️
ja tez po cc, bardzo podziwiam i szanuje Was dziewczyny ze chcecie spróbować vbac!
Ja wręcz skacze z radości ze druga tez będzie cc :p 😂😅 ale moj połóg po cc to było marzenie. Bardzo szybko doszłam do siebie, spionizowali mnie po 5,5h, rana szybko się zagoiła nawet za bardzo nie bolało. Mam nadzieje ze będzie tak samo tym razem choc no podobno druga cc jest gorsza, słyszałyście coś takiego? :/
 
ja tez po cc, bardzo podziwiam i szanuje Was dziewczyny ze chcecie spróbować vbac!
Ja wręcz skacze z radości ze druga tez będzie cc :p 😂😅 ale moj połóg po cc to było marzenie. Bardzo szybko doszłam do siebie, spionizowali mnie po 5,5h, rana szybko się zagoiła nawet za bardzo nie bolało. Mam nadzieje ze będzie tak samo tym razem choc no podobno druga cc jest gorsza, słyszałyście coś takiego? :/
Ja też szybko doszłam do siebie po cc, ale teraz ze strachem czekam na wizytę, bo martwię się, czy ciąża dobrze się zagnieździła, a nie w bliźnie.
 
reklama
ja tez po cc, bardzo podziwiam i szanuje Was dziewczyny ze chcecie spróbować vbac!
Ja wręcz skacze z radości ze druga tez będzie cc :p 😂😅 ale moj połóg po cc to było marzenie. Bardzo szybko doszłam do siebie, spionizowali mnie po 5,5h, rana szybko się zagoiła nawet za bardzo nie bolało. Mam nadzieje ze będzie tak samo tym razem choc no podobno druga cc jest gorsza, słyszałyście coś takiego? :/
Matko ja okropnie wspominam dochodzenie do siebie po CC. Koszmar to był i zero pomocy ze strony położnych w szpitalu 😢 Ale nie chcę o tym myśleć. Zapewne CC będę miała i tym razem, planuję rodzić w innym szpitalu także mam nadzieję, że tym razem będę to lepiej wspominać.
 
Do góry