reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny a ja tak czytam o tym progesteronie Waszym i się zastanawiam....bo ja robiłam w 5 tc i był 75...co prawda wtedy już miałam przepisany w tabletkach ale nawet....może ten mój znowu za wysoki jest??
 
reklama
Dostałam wynik progesteronu i znowu spadł na 18.8 z 26.8 w 3 tygodnie spadł o 8… a zacznijmy ze jestem na luteinie. Ja wiem ze on skokowo ale mi skokowo spada… niby wartość krytyczna to nie jest ale spotkała się któraś ze pomimo brania luteiny prog spadał ? Właśnie czekam w kolejce do lekarza zobaczymy co powie.
7 maja miałam progesteron 28, dwa dni później 31. 25 maja poczułam, że mniej bolą mnie piersi i żeby się uspokoić pojechałam kolejnego dnia zbadać progesteron - spadł do 10,90 😞 brałam od początku ciąży 2x1 duphaston. Od razu jak otrzymałam wyniki pojechałam do lekarza teraz biorę 2x1 duphaston, 1x crinone i jeden raz dziennie zastrzyk z progrsteronem. W sobotę mam wizytę i im bliżej tym bardziej się jej boję chociaż już chciałabym mieć ją za sobą. Powodzenia na wizycie.
 
Też mam fazę na truskawki 🍓 ale i ogórki kiszone do mnie przemawiają 🥒 ha ha 🤣 zastanawiałam się co pierwsze zjeść, to zjadłam ciastka, które zawsze mi smakowały... Smakowały, bo już nie smakują.
ja ogorki ze dwa tygodnie wcześniej tez pochłaniałam. Nawet jak mi się skończyły to piłam wode z nich. A teraz cos ochota mi już na nie przeszła.
 
Mąż się ze mnie śmieje, że wyglądam jak kuleczka. 2 miesiąc ale brzuch zaczęło mi wybijać... Nie wiem, to normalne?
Miałam tak samo jeszcze w tym tygodniu, od wczoraj zauważam ze nie puchne wieczorem. A moja mama która nie wie jeszcze o ciąży ostatnio spytała mnie czy się odchudzam 🤣 jestem plus size wiec myśle ze może woda ze mnie zeszła, bo czuje ze i obrączka robi się luźniejsza 😊
 
7 maja miałam progesteron 28, dwa dni później 31. 25 maja poczułam, że mniej bolą mnie piersi i żeby się uspokoić pojechałam kolejnego dnia zbadać progesteron - spadł do 10,90 😞 brałam od początku ciąży 2x1 duphaston. Od razu jak otrzymałam wyniki pojechałam do lekarza teraz biorę 2x1 duphaston, 1x crinone i jeden raz dziennie zastrzyk z progrsteronem. W sobotę mam wizytę i im bliżej tym bardziej się jej boję chociaż już chciałabym mieć ją za sobą. Powodzenia na wizycie.
bierzesz Agolutin w ampułkach? Policzyłam ostatnio, że progesteron polski w zastrzykach na miesiąc kosztowałby 3400 zł, a w Czechach Agolutin wyszedł nas na miesiąc 80 zł. Spora różnica. Oprócz tego utrogestan 2x1.
 
reklama
bierzesz Agolutin w ampułkach? Policzyłam ostatnio, że progesteron polski w zastrzykach na miesiąc kosztowałby 3400 zł, a w Czechach Agolutin wyszedł nas na miesiąc 80 zł. Spora różnica. Oprócz tego utrogestan 2x1.
Biorę prolutex. Puki co kupiłam dwa opakowania po siedem fiolek. Jedno opakowanie 190 zł.
 
Do góry