reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
No tak sobie to staram tłumaczyć, ważne że się okazało, że to ciąża wewnątrz maciczna i wszystko wygląda prawidłowo. Tylko to czekanie daje w kość odrobinę 😬Już by sie chciało wszystko mieć od razu 😅
Oj tak :D ja zawsze myślałam że jestem bardzo cierpliwą osobą, ale niestety w tej kwestii ani trochę. Teraz czekam do piątku na drugie USG bo na pierwszym było widać sam pęcherzyk ciążowy. Tak mi się dłużą te dwa tygodnie :o
 
A to może tak być, dziekuje za rozjasnienie,to usg genetyczne tez wleci. Możliwe że mowil,ale nie zapamiętałam. To wtedy do 13+6 najdalej? Jakas dzisiaj jestem roztrzepana. Skupiłam się na tym czy krwiak się nie zwiększa 😬.

Nifty zrobię, finansowo ogarniemy a ufam lekarzowi, skoro to sugeruje dość mocno,patrząc na moją przeszłość strat. A z nim udalo się zajsc i dojść do tego etapu najdalej. Wiec zrobię najwyzej usg po niftach-nifty nie wiem czy to się odmienia. Bo zapas maly czasu bedzie.

Mialam dzis pol dnia z 1,5r. Siostrzenica. Diabeł wcielony,tak dala mi w kosc,ze padam. 😅
Tak do 13+6 usg się robi 🥰
 
Ehh leje się ze mnie krew wyczuwam najgorsze:( nie wiem czy jest sens jechać i tak jestem obstawiona lekami...
Hej ale ta krew to pewnie właśnie z krwiaka który pękł. Czytałam wiele różnych historii gdzie dziewczynom krwiak pękł i wlqsnie miały wręcz krwotok a z dzidziusiem wszystko było okej! Pojedź kochana do lekarza, nawet właśnie gdzieś prywatnie zamiast do szpitala i niech to zobaczy. Jestem dobrej myśli!!
 
Ehh leje się ze mnie krew wyczuwam najgorsze:( nie wiem czy jest sens jechać i tak jestem obstawiona lekami...
Jest sens! Zawsze trzeba sprawdzić, sama jechałam. Poza tym krwawienie może zmienić się w krwotok a to już niebezpieczne! I pamiętaj, że to wcale nie oznacza poronienia....sama to przerabiałam 1.5 tygodnia temu! 🤗
 
Dziewczyny! A ja mam pytanie. Usg prenatalne mam u innego ginekologa 30 czerwca. Moja ginka kazała mi się umówić na wizytę do niej 1 lipca czyli już dzień po, bo to beszie 4 tygodnie od ostatniej wizyty u niej. Co o tym sądzicie? No nie uśmiecha mi się przyznam w dwa dni u lekarzy zostawić 600 zł bo usg prenatalne 390 a wizyta u mojej gin 200.. poszlibyście normalnie dzień po na wizytę czy kednak przelozylybyscie na później? A może macie podobna sytuacje ? :D
ja mam podobna sytuacje, 28.06 mam prenatalne a 29.06 wizytę u gin :/ na ten moment kazała mi przyjść z przerwa 4 tygodni, wolałam za 2 tygodnie żeby były równe odstępy między wizytami ale się nie zgodziła
 
Ja też już po wizycie u mojej ukochanej ginki. Sama była szczęśliwa, że udało mi się wreszcie zajść w ciążę.
Cudowne USG z dzisiaj, maluszek ma już 3cm (9+5tc) i tak fajnie fikał rączkami i nóżkami ❤️ Normalnie łezkę mam w oku...
ja za tydzień bede na tym etapie i tez mam wizytę. Zobaczymy co u mnie soe świeci...Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
 
Hej ale ta krew to pewnie właśnie z krwiaka który pękł. Czytałam wiele różnych historii gdzie dziewczynom krwiak pękł i wlqsnie miały wręcz krwotok a z dzidziusiem wszystko było okej! Pojedź kochana do lekarza, nawet właśnie gdzieś prywatnie zamiast do szpitala i niech to zobaczy. Jestem dobrej myśli!!
Prywatnie nie mogę się nigdzie dostać właśnie mój cały czas na urlopie a najblizsze terminy nawet w sąsiednich miastach to środa....zostaje tylko szpital.....
 
reklama
Do góry