reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Wiem co czujesz… ja mam mutacje w genach BRCA2 i co roku mUsze robić markery… póki co były w normie ale muszę tez sprawdzić jednak chyba dopiero po ciąży… super ze dzidzia rośnie i to NajwazniejsE ❤️
Jestem zdania, ze wszystko zaczyna się w głowie, jeśli same dopuścimy do czarnych myśli to one do nas przyjdą. Oczywiście badać się trzeba, ale nie można od razu zakładać najgorszego, ja się przejęłam, ale wierzyłam ze będzie dobrze :)
 
Ft4 i ft3 w normie.
Dziwnie dzisiaj się czuję, podbrzusze pobolewa jak na @, kręgosłup (krzyżowo - lędźwiowy) również boli. Mam strasznie napięte mięśnie i uczucie jakby okres miał przyjść. Nie plamię, ale to takie dziwne uczucie...

Mam dzisiaj to samo. Takie głupie uczucie właśnie jak przed okresem. Może zbliża się termin miesiączki i to dlatego? Tak jak byłam spokojna tak dzisiaj zaczynam panikować że coś jest nie tak
 
Hej dziewczyny mam nadzieje ze u Was tez nocka dobrze minęła! 🥰
U mnie dzisiaj super nastrój od rana bo synek po raz pierwszy odkąd skończyłam go karmić miał dwie pobudki w nocy zamiast 3!😜 ale się czuje zrelaksowana i wyspana 😂


Słuchajcie w sobotę mam wesele. Byłyście kiedyś w ciąży na weselu? Jak wspominacie? Głupie pytanie wiem 😅 ale zastanawiam się jak ja wytrzymam, kiedy 22 max to ja już śpię taka jestem padnięta po całym dniu 😅
 
Mam dzisiaj to samo. Takie głupie uczucie właśnie jak przed okresem. Może zbliża się termin miesiączki i to dlatego? Tak jak byłam spokojna tak dzisiaj zaczynam panikować że coś jest nie tak
o tym nie pomyślałam. W sumie organizm jest jak zegar.
Dzisiaj na śniadanie zrobiłam mleko z płatkami owsianymi, borówkami i nektarynką. Też macie takie dziwne smaki? Męczą mnie zaparcia... Na próbę dzisiaj wezmę suszoną śliwkę. Czytałam, że suszona śliwka jest polecana w ciąży, bo uspokaja przyszłą mamę. Ciekawe.
 
reklama
Hej dziewczyny mam nadzieje ze u Was tez nocka dobrze minęła! 🥰
U mnie dzisiaj super nastrój od rana bo synek po raz pierwszy odkąd skończyłam go karmić miał dwie pobudki w nocy zamiast 3!😜 ale się czuje zrelaksowana i wyspana 😂


Słuchajcie w sobotę mam wesele. Byłyście kiedyś w ciąży na weselu? Jak wspominacie? Głupie pytanie wiem 😅 ale zastanawiam się jak ja wytrzymam, kiedy 22 max to ja już śpię taka jestem padnięta po całym dniu 😅
Ja bylam niedawno, w sumie dzien po pozytywnym teście. Troche tańców, dobre żarełko i odmawianie % co chwila, ale wszystkim mowilam,że prowadzr w drodze powrotnej wiec nikt się nie domyślał;) tymbsrdziej ze ktos musial bo to 200km bylo od domu. O 2 sie zwinęliśmy choc od 23 spalam na stole chyhabze ze zmęczenia 😅. Ale zle nie bylo, wspominam dobrze 😁
 
Do góry