reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Czyli trochę nas jest. Ja się bronię przed tym detektorem tętna bo wiem ze jak go kupię to będę w nocy wstawać po kilka razy i mierzyć . To zdecydowanie nie dla mnie bo chyba bym zwariowała. A jeszcze nie daj Boże cos bym źle zmierzyła i nie mogła wyczuć tętna to już zawał u mnie jak nic.
No ale nie wybiegam tak daleko bo u mnie dopiero 8t3d 🙄🙄🙄🫣
 
Ja miałam mieć prenatalne 21.06 ale mam przełożone na 24.06. teraz czekam na wizytę kontrolną , miała być jutro ale dzwonili żeby być dzisiaj. Narazie od położnej wiem że wyszla liczne komórki zapalne w cytologii ale o dziwo 2 grupa bo od min 3 lat męczyłam się z 3 gr cyto.
 
Hej dziewczyny mam nadzieje ze u Was tez nocka dobrze minęła! 🥰
U mnie dzisiaj super nastrój od rana bo synek po raz pierwszy odkąd skończyłam go karmić miał dwie pobudki w nocy zamiast 3!😜 ale się czuje zrelaksowana i wyspana 😂


Słuchajcie w sobotę mam wesele. Byłyście kiedyś w ciąży na weselu? Jak wspominacie? Głupie pytanie wiem 😅 ale zastanawiam się jak ja wytrzymam, kiedy 22 max to ja już śpię taka jestem padnięta po całym dniu 😅
My mamy wesele w lipcu ale będziemy dopóki synek nie padnie czyli pewnie do 21 Max 😊
 
reklama
Powiedźcie mi farbujecie włosy w ciąży w pierwszym trymestrze? Mam na myśli raczej rozjaśniacz niż ciemne farby bo wiadomo że te nie mają amoniaku.
Ja będę rozjaśniać pod koniec czerwca będzie wtedy 11+ ileś 😊 także liczę na to ze będzie oki chcoaz coraz częściej slysze ze teraz można w ciąży ze za inne specyfiki niż kiedyś
 
Do góry