reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, kilka dni się nie odzywałam ale czytam. Dziś u mnie 8+2. Wstałam rano a tu piersi prawie nie bolą, innych oznak właściwie nie ma. Wpadłam w taka panikę że od rana do teraz zwyłam się z 7 razy. Boję się, że znów stracę dziecko. Na USG byłam w środę 8 czerwca i Maluch miał 14mm i biło serce. Teraz mam dopiero 22 czerwca i boję się co będzie.
 
Hej dziewczyny, kilka dni się nie odzywałam ale czytam. Dziś u mnie 8+2. Wstałam rano a tu piersi prawie nie bolą, innych oznak właściwie nie ma. Wpadłam w taka panikę że od rana do teraz zwyłam się z 7 razy. Boję się, że znów stracę dziecko. Na USG byłam w środę 8 czerwca i Maluch miał 14mm i biło serce. Teraz mam dopiero 22 czerwca i boję się co będzie.
Po prostu się ciesz ze ciąża jest dla ciebie łaskawa i dobrze ja znosisz 😘 a 22 już tuż tuż , zarazzobaczysz dzidziusia 🥰
 
no to proponuję zacząć powoli tworzyć listę dziewczyn na prywatny wątek bo to też trochę trwa:

@Fifonka
@Lillyworld
@Anis28
@Czihori
@natinatkanati
@becia.25
@xdorotaa
@Madlein
@KB02
@Magsie
@Natalia...
@Tenni
@duszyczka
@Monmaj
@Moonstone
@Katigger
@agulla84
@stella33
@Alexisima
@Kinga_89
@Kamilad
@Edytak166
@Totylkokasia
@Invicta
@Kapozi
@olguuu
@Serduszkowa1988
@Olga089
@Ada199079
@majal87

Kolejność oczywiście przypadkowa, użytkowniczki wypisałam z powiadomień i z wpisów z ostatnich dwóch dni.
Kogo nie wypisałam (albo jeżeli kogoś wpisałam niepotrzebnie)- proszę o zacytowanie tej wiadomości i informację.
Serdecznie proszę o wpis do prywatnej. Mało się odzywam, ale jestem na bieżąco 🙃
 
reklama
Do góry