reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja tak mialam kiedys niekonczaca sie angine, ktora po 3 tygodniach wracala i na antybiotyk. Za 4 razem olałam. Angine przelezalam z goraczka, ale bez antybiotyku i nie wrocila. W ciazy ja bym brala antybiotyk tylko w ostatecznosci. Ale lazdy tobi inaczej.

Akurat moja rodzinna z tych lekarzy co antybiotyk dawają w ostateczności a nie że byle katar to zaraz antybiotyk. Raczej zaleca domowe sposoby. Normalnie bym wzięła jakieś leki na przeziębienie ale teraz to wole skonsultować z lekarzem. Jednak to nie angina bo już by mnie rozłożyło doszczętnie. Mimo wszystko przejdę się do lekarza bo nie mam pojęcia czym się leczyć a ewidentnie coś mnie bierze.
 
reklama
Ja tak mialam kiedys niekonczaca sie angine, ktora po 3 tygodniach wracala i na antybiotyk. Za 4 razem olałam. Angine przelezalam z goraczka, ale bez antybiotyku i nie wrocila. W ciazy ja bym brala antybiotyk tylko w ostatecznosci. Ale lazdy tobi inaczej.

Jeśli bym nie była w ciąży to raczej bym nie panikowala. Ale infekcja i wysoka gorączka zrobi więcej złego niż wzięcie lekarstw. Mam pełne zaufanie do mojej doktor i wiem że jeśli nie będzie potrzeby to nie będzie mnie faszerować antybiotykiem.
 
Ja mam 7+5 i jakoś jedynym moim objawem to ból piersi i od kilku dni ustąpił, ale od wczoraj wrócił z podwójna siłą 🤣

Co do wagi to 1,5 kg na ale jest ciepło i nie chce się tyle jeść :)
Ja dziś 9 zaczęłam co do wagi to spada a piersi prawie nie bolą.

1.5 to nie tak dużo :D ważne, że Twój dzidzius rośnie z Tobą ❤️
 
Hejka. Dziś 11+1 i jak do tej pory nic mnie niw męczyło tylko delikatne mdłości jak głodna tak dziś od samego rana toaleta to mój przyjaciel. A już się tak cieszyłam, ze był spokój 🙂 Mam takiego lenia, ze nawet wstawać mi się niw chce, tak mi jakoś ciężko dzisiaj.

Waga jak na razie 1,5 kg do przodu.
 
reklama
Hejka. Dziś 11+1 i jak do tej pory nic mnie niw męczyło tylko delikatne mdłości jak głodna tak dziś od samego rana toaleta to mój przyjaciel. A już się tak cieszyłam, ze był spokój 🙂 Mam takiego lenia, ze nawet wstawać mi się niw chce, tak mi jakoś ciężko dzisiaj.

Waga jak na razie 1,5 kg do przodu.
Mnie mordował żołądek i okropne łaknienie przez 3 tygodnie,teraz 9+2tc i o niebo lepiej!
Zostały lekkie mdłości rano no i jedzenie już nie tak często 🤞🤞😁
 
Do góry