reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja powiem Ci ze jedynie robiłam bete dwa razy. Progesteronu nie sprawdzam, będzie co ma być.
Jak robiłam 1 bete wynik miałam po 6 godzinach. Jak zrobiłam 2 bete to zapomnieli wysłać jej do labolatorium, czekałam na wynik 5 dni, to już działało na mnie tak stresująco że reszty postanowiłam nie sprawdzać i mieć ten "spokój".
Co do badań, robiłam w środę i też mam wyniki podobne.
Mam ślad białka w moczu
W krwi
Lekko oodwyzszone leukocyty, mpv, neurocyty i monocyty.
No i tsh nieco wysokie bo 3,5 ale mam hasimoto.
Podziwiam Cię ale się nie dziwię. Jakby miała 5 dni czekać na wynik to bym jajko zniosła 🤣
 
Dziewczyny też tak szybko łapiecie zadyszkę? Zamiotlam schody i muszę odpocząć bo czuje się jakbym pół chaty wysprzątała.
Ja normalnie mieszkam na 3 pietrze....od 2 myślę, że mnie już słychać z daleka 😛😛 ale jutro jedziemy do mieszkania które wynajmowałam, bo najemca się wyprowadził i trzeba trochę ogarnać, żeby wynająć dalej....i ono jest na 6 pietrze bez windy....i już się śmieje że kanapke sobie zrobię na połowe drogi, żeby odsapnąc i nabrać sił 🤣🤣
 
Ja mam po siostrze łóżeczko,nosidło,szelki do noszenia, ubranka,podgrzewacz itp. Rewzte sami dokupimy w czasie, wózek,reszta ubranek czy cala wyprawka. Ale go dopiero po 20tyg najszybciej chcialam cokolwiek ruszać..
 
Ja dzisiaj ledwo wróciłam do domu z zakupów. Spałam jak stary parowóz, tętno prawie 100, a na trzecie piętro wdrapywałam się 10min. Cholernie słabo mi było. Nie mam pojęcia jak ja przetrwam lato i upały, które się do nas zbliżają 🙄
Mam to samo 🙈 a ja jeszcze mieszkam na 10 pietrze i modlę się żeby winda się nie zepsuła 🙈🤣
 
reklama
Do góry