reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

O rety, nawet nie jestem w stanie pomyśleć co musiałaś wtedy przeżywać. ❤
Czyli nie zaszkodzi mieć, parę stowek, a stres mniejszy. 🙃
Nie wyobrażam sobie żeby przy tym dzieciątku go nie mieć. Także już przymierzam się do zakupu 😉

Szczerze gdybym wtedy nie miała przy sobie babci, która dosłownie walnęła mnie przez plecy żebym przestała wyć tylko robiła co dyspozytor każe, to nie wiem czy udałoby się uratować młodego. Sekundy przed przyjazdem karetki wyleciało z niego mleczko z flegmą i zaczął różowiec i delikatnie łapać oddech.
 
reklama
My mamy wybrane imię dla chłopca Julian lub Damian a dla dziewczynki ja bym chciała Zoja lub Gaja ale mojemu się nie podoba 😡co do wyprawki to my nie mamy nic i chyba będziemy kupować wszystko nowe bo to raczej będzie nasze jedyne dziecko.
My mielismy szczescie, ze praktycznie wszystko odkupilismy za pol darmo po rodzinie. Jesli cos dokupowalam to tez raczej uzywane, bo mnie przelonal argument, ze nowe, to sama chemia, niedobra dla maluszka. Teraz jesli bedzie dziewcuynka, to mamy wszystko. Jesli chlopak, to mysle ze w 3 trymestrze sie zabierzemy za kupowwnie ciuszkow, prawd. Uzywanych.
 
A jak już rozmawiamy o wyprawce, co myślicie o tym przyrządzie co monitoruje oddech dziecka i czy może ktoś już z tego kiedyś korzystał?
Dla mnie zbędny osobiście wydatek.
U nas w rodzinie włączał się sam bez przyczyny, a stresu narobił ze hoho. Plus położna tez mi odradzała zakup

Ale to moje zdanie, wiem ze wielu mamom z maja 2021 się sprawdził wiec jeśli ktoś chce to myśle ze śmiało ☺️
 
Pewnie nie ale jak się jest płaczką histeryczką to wszystko jest źle 🤣
Witaj w klubie placzek histeryczek. Ja dzis przeszlam sama siebie. Pisalam wam, ze mi objawy zniknely i ide do lekarza. Wiec w nocy sobie zdazylam wkrecic taka faze, ze juz nie bylo dla mnie nadziei. U lekarki wybuchnelam jeszcze gorzkim placzem, po czym okazalo sie, ze wszystko ok. Niesamowita ulga. Nagly brak objawow nie musi oznaczac konca ciazy. Mi teraz wstyd tych emocji, a maz powiedzial, ze widzac moje hustawki nastrojow, ani przez chwile nie zwatpil, ze juz nie jestem w ciazy ;))
 
Wcześniej miałam ochotę na słone, a teraz wcinam dżem malinowy z serem. Więc od tego płeć nie zależy 😉
Co do gadżetów to dość ważny jest nebulizator. Jest tam maseczka dla dziecka, a poza tym można dokupić części.
 
Witaj w klubie placzek histeryczek. Ja dzis przeszlam sama siebie. Pisalam wam, ze mi objawy zniknely i ide do lekarza. Wiec w nocy sobie zdazylam wkrecic taka faze, ze juz nie bylo dla mnie nadziei. U lekarki wybuchnelam jeszcze gorzkim placzem, po czym okazalo sie, ze wszystko ok. Niesamowita ulga. Nagly brak objawow nie musi oznaczac konca ciazy. Mi teraz wstyd tych emocji, a maz powiedzial, ze widzac moje hustawki nastrojow, ani przez chwile nie zwatpil, ze juz nie jestem w ciazy ;))
ja miałam brak objaw tydzień temu...wizyte miałam teraz w poniedziałek. Juz byłam przygotowana na słowa lekarza bardzo mi przykro...
No ale na szczęście wszystko wzorowo. Także potwierdzam że brak objawow nie oznacza konca ciąży. Tylko że ja już przeszłam ustąpienie objawów nie zdając sobie sprawy że serduszko nie bije...woec stąd te moje obawy.
 
Ja znowu się nakręciłam przez te za wysokie tsh i zabiera mi to sen z powiek :o
Popatrzyłam jeszcze na wyniki i takie złe mam od ponad miesiąca :/
 
reklama
Do góry