reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Mnie też... uczucie wiecznego kaca. Poprzednia ciąża była taka piękna pod tym względem
Moją poprzednia ciąża była podobna do tej, z tym że najbardziej muliło do południa, później był luz. Teraz cały dzień, w nocy jak się obudzę to też muli 😐 za to z pierwszym synkiem mogłam góry przenosić 😄
 
Mogłoby być niższe, ale TSH sie zmienia. Pewnie dostaniesz eutyrox i tyle :)
No jak patrzyłam to na początku maja miałam już 3,wiec tendencja wzrostowa.
Ja już przyjmuje 100 eutyroxu, więc znowu powrót do końskich dawek.
Ogólnie schodziłam z tsh ponad 20. :/

Ale też lekarz mówił żebym brała witaminy fembion, tam jest wapno które nie łączy się z eutoroxem. Więc dzisiaj nie biorę i czekam na teleporade.
 

Dziewczyny a co sądzicie o Detektorze tętna płodu zastanawiam się czy nie kupić korzystała któraś z niego?​

Ja korzystałam. Czy warto? Musisz sama ocenić. Czasami ciężko znaleźć tętno, ale jak już się nauczysz to będzie łatwiej. Ja używałam przed wizytami u lekarza, żeby się uspokoić, jak już ruchy czułam to czasem słuchałam dla przyjemności.
 
A ja nie mam wymiotów, ale wieczne takie właśnie mulenie, nie ważne co zjem. No i dzis jakiś kryzys mam, bo co nie ubiorę to mój , wzdęty bebzon widać..😅, wiec zamykam się dzis na ludzi w domu 🤪
 
reklama
A ja nie mam wymiotów, ale wieczne takie właśnie mulenie, nie ważne co zjem. No i dzis jakiś kryzys mam, bo co nie ubiorę to mój , wzdęty bebzon widać..😅, wiec zamykam się dzis na ludzi w domu 🤪
Ja mam to. Samo. Muli mnie okropmnie ale popije woda albo coś zjem i przechodzi na noc i rano mnie muli i tyle by było moich objawów. Brzuch mam na 5 msc ciazy tak mi wywaliło ze szok nw czego chyba po prolutexie i heperynie. A gdzie dalej jak to dopiero początek. Myslalam ze moze chodz w cycki mi pójdzie bo mam małe to myślę jak będe w ciazy to chodź trochę podrosną a tu nic nie drgnęło 🤣
 
Do góry