reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny Wy chodzicie do pracy czy jak dowiedziałyście się o ciazy to poszłyście na l4 ja poszlam na l4 praca fizyczna o pierwsza ciaze staraliśmy się 4 lata boje się ale wiecie co nie mogę sobie znalesc miejsca w domu nie umiem nic nie robić oszczędzać się w domu wkoło to samo nie mogę się przestawić na siedzenie w domu bije się ze depresji dostanę 🤣
Mam tak samo. Mi już tydzień wystarczył i już bym wróciła. Ja dostałam zwolnienie po 2 wizycie jak już było serduszko, że względu na pracę (trujące opary).
 
reklama
Ja już kiedyś pisałam, ze mam zamiar pracować tak długo jak się da - ale ja jestem na indywidualnej działalności gospodarczej, wiec w sumie nie bardzo mam wybór.
 
@Invicta pociesza mnie Twój brzusio, u mnie też już mocno wywalony. Dodatkowo jest u mnie problem z otyłością brzuszną. Miałam jakieś 10cm więcej w pasie niż w biodrach. A teraz jak macica podnosi się do góry, to i ten bebech też w górę i bardziej sterczy. Także ja to już jak w 9mcu z synem wyglądam.
 
Dziewczyny Wy chodzicie do pracy czy jak dowiedziałyście się o ciazy to poszłyście na l4 ja poszlam na l4 praca fizyczna o pierwsza ciaze staraliśmy się 4 lata boje się ale wiecie co nie mogę sobie znalesc miejsca w domu nie umiem nic nie robić oszczędzać się w domu wkoło to samo nie mogę się przestawić na siedzenie w domu bije się ze depresji dostanę 🤣
tydzień chodziłam do pracy, ale później na L4. Lekarz chciał dać od razu, ale nie chciałam. Później miałam dużo stresu, bo okazało się, że miałam kontakt z osobą chorą na bostonkę.
 
Hej dziewczyny.
Jak mnie dziś strasznie plecy na dole bolą 😳
Chyba przez wczorajsze prasowanie ….
Miłej niedzieli 😘
Też tak mam. Mi bardzo pomagają cwiczenia od tej babeczki-urofizjoterapeutki Wystarczą dosłownie 3 minuty na macie.
(ok 14 minuty mówi najpierw o bólach w odcinku lędźwiowym , a chwilę potem o bólach w odcinku krzyżowym).
 
reklama
Do góry