reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny czy któraś z Was chodzi na basen?

Tak mnie korci aby coś zacząć że sobą robić (mam nadwagę) i szukam aktywności która sprawia mi przyjemność i jest bezpieczna w ciąży.
Ja chodze, ale chodze regularnie od kilku lat i nie zamierzam przestać. Jeśli wszystko jest ok to chyba najlepsza forma sportu
 
reklama
To moja pierwsza ciąża więc czasami nie wiem jeszcze co jest normalne a co nie. Staram się dużo czytać aby uspokoić swoje myśli. Dobrze też, że mój mąż to oaza spokoju 🙈
To chyba Cię rozumiem, też się nie orientuje w badaniach i co kiedy i co i jak powinno mi być, ale widzę, że każdy ma inaczej więc chyba lepiej nie czytać i dię nie doszukiwać niczego
 
Dziewczyny czy któraś z Was chodzi na basen?

Tak mnie korci aby coś zacząć że sobą robić (mam nadwagę) i szukam aktywności która sprawia mi przyjemność i jest bezpieczna w ciąży.
Ja czekam na zielone światło od ginekologa i mam zamiar chodzić. Ale nie na zajęcia tylko tak normalnie, no i oczywiście żadne podgrzewane wody 🙂
 
Mnie tak kłuło wczoraj w podbrzuszu i w pachwinie, aż promieniowało mi do uda. Dzisiaj więcej odpoczywam i na szczęście zmniejszyła się ilość tego kłucia. Bądźmy dobrej myśli, że to tylko rozciąganie się macicy i więzadeł. :)
Mnie tak kulo wczoraj i przedwczoraj a dziś nic czuje się świetnie nawet rano nie mialam mdlosci i zaczynam świrować ze cos mogło się stać
 
To kto ma następny wizytę? :)
Ja wizytuje jutro 9.40. Później krew na Nifty i oby wyniki byly dobre. Odrazu umowie się na usg genetyczne . Poki co probije wierzyć ze nie usłyszę nic złego na wizycie rano ;)

A u Ciebie kiedy wizyta? Moze po niej zle myski się odgonią na jakiś czas,bo wiadomo.. one nam ciagke będą wracać az do porodu zapewne i po 😅😜
 
Ja wizytuje jutro 9.40. Później krew na Nifty i oby wyniki byly dobre. Odrazu umowie się na usg genetyczne . Poki co probije wierzyć ze nie usłyszę nic złego na wizycie rano ;)

A u Ciebie kiedy wizyta? Moze po niej zle myski się odgonią na jakiś czas,bo wiadomo.. one nam ciagke będą wracać az do porodu zapewne i po 😅😜
06 lipca PAPPA, 14 i 18 lipca usg - 18 lipca USG prenatalne. Po drodze mam zrobić badania :)
 
reklama
Do góry