reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Teraz juz mam przy sobie 😁i jeszcze zaczyna robic się żółta 🤷🤷🤷zawsze cos i pod górkę
Mi mowiła moja położna, ze zółtaczka to nic strasznego. Z reguły noworodki dobrze sobie z tym radzą i nie potrzebują pomocy, trzeba tylko kontrolować poziom. Moja pierwsza tez miala zoltaczke i malą infekcje. Szybko wyszła z tego i było potem ok.
 
Gratuluję rozpakowanym. Ja mam termin na luty, ginekolog wróży poród w styczniu. W sobotę będę mieć 37+0 i powoli mam dość. Mój kręgosłup to jedna wielka strefa bólu. Dopiero od kilku dni chodzę, ogarniam w domu co mogę. Chciałabym być po porodzie i jednocześnie chcę, żeby ciąża trwała jak najdłużej. Zaczęłam olejek z wiesiołka brać, robię masaż krocza, od środy zacznę daktyle jeść.
 
Ja jeszcze mam 4 dni do cc. I też już się okropnie mecze. Każdy ruch wykonuje z okropna zadyszka. Już się nie mogę doczekać poniedziałku 🙂
 
U mnie w sobotę 39+0, dzisiaj ogarnęłam prawie cały dom, został do wyszorowania prysznic. Ledwo ruszam się z brzuszkiem, kucanie i podnoszenie się to wyzwanie. Mąż nie pomaga, bo według niego jest czysto 🙄 jutro chcę aby dom był już na tip top gotowy. Narazie żadnych objawów nie ma, brzuch się nie obniża, szyjka wg doktor ma 1 cm, także czekamy 😊 Jakoś nie dowierzam, że to już już za moment...
 
reklama
julia - a to Twoje pierwsze dziecko? Z tym obniżaniem brzucha się nie przejmuj. Niby to jakiś wyznacznik, ale to i tak kwestia indywidualna.
 
Do góry