reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Ja nie mam przekonania czy będzie później czy wcześniej. Powoli przestaję się nad tym zastanawiać, bo nie chcę się nakręcać.
Na pełnię i też np. silne wiatry jest więcej porodów, ale ja w żadną pełnię nie rodziłam, ale przy dziwnych pogodach to i owszem.
 
reklama
Ja też się bałam, że przegapie początek. Więc raz pojechałam na IP i to był fałszywy alarm, to było przed południem. Po południu się zaczęły znowu skurcze, wytrzymałam w domu prawie do 2 w nocy, bo uznałam, że nie będę drugi raz tego samego dnia przyjeżdżać. Tym razem to było to, 3 cm rozwarcia i zabrali na salę porodowa.
A teraz maleństwo śpi obok, też już powinnam spać bo pewnie pobudka za 2-3h.
 
Hej dziewczyny, jak samopoczucie dzis? ❤️
Powiedzcie mi, czy na koncowce tez was tak boli w kroczu? 😳 Naczytalam sie o rozejsciu spojenia lonowego.
@juliao o pelni to nawet pielegniarki mi mowily, gdy ostatnio lezalam na ginekologii - i faktycznie, w ta styczniowa byly 4 porody (na moj szpital to sporo naraz)
@sylwica1410 To chyba i tak dlugo wytrzymalas, jak przy przyjeciu 3 cm 🙈
 
Roseny, nie wiem czy to to samo, ale ja mam od czasu do czasu takie silne kłucie w pochwie. Teraz to może rozwiera się szyjka.

Ja dzisiaj mam jakieś załamanie. Dalej cisza, boję się, że trzeba będzie wywoływać, a tego chciałam uniknąć. Dzisiaj teoretycznie 41+0, ale dokładnie nie wiem, miałam przesuniętą owulacje, z miesiączki termin wychodził na 21.01, z usg w pierwszym trymestrze jak i później między 28.01 - 1.02., także tak naprawdę nie wiadomo dokładnie jaki jest dzisiaj dzień. Wczorajsze ktg super, z córcią wszystko ok, od wtorku rozwarcie dalej tak samo, na 2 cm. Skurcze sie pojawiają raz na jakis czas. Tak bardzo chciałabym być już po wszystkim.
 
juliao - czasem można mieć wrażenie, że się nigdy nie urodzi?
Ja właśnie też nie wiem na kiedy tak naprawdę mam termin. Dziś niby 39+0, ale owulację miałam szybciej niż standardowo przyjmują.
Tak czy inaczej nie przejmuję się póki co, staram się załatwić na za tydzień ktg.
 
reklama
Moja Żabcia nie lubi spać. Zasypia długo, całkiem jak mama, a może szybciej bo ja nie zdążę zasnąć a ona już się budzi. Teraz się bujamy, ja tracę głos od śpiewania. Dziś malutka skończyła 3 tygodnie. Czasem jak już nie mam sił, to mi łzy po twarzy ciekną, a ona się uśmiecha i się człowiekowi ciepło robi
 
Do góry