reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Macie już jakieś objawy? Ja mam całkowity jadłowstręt nie mogę patrzeć na jedzenie i kręci mi się w głowie.
U mnie beta 274. Nie mogę odczytać który tydzień, bodajże 4. Lub 5. U mnie okropny bol piersi, mdlości, senność, delikatny bol brzucha (konsultowany), bol krzyza, głowy:D
 
reklama
U mnie beta 274. Nie mogę odczytać który tydzień, bodajże 4. Lub 5. U mnie okropny bol piersi, mdlości, senność, delikatny bol brzucha (konsultowany), bol krzyza, głowy:D

Nie określałabym tygodnia na postawie bety. U mnie w 4 tygodniu (potem nie badałam) była ok 1000
Na tym etapie na razie należy się sugerować OM chyba, że miałaś jakiś monitoring i wiesz kiedy była owulacja.

A macie zachciankę na chipsy? Generalnie nie jem ich a teraz po prostu rzucam się na nie. :D

Nie odczuwam jakiś specjalnych zachcianek, ale przy ciągłych mdłościach to w sumie może nie dziwne :D
 
U mnie już po wizycie. 5+2, wszystko wygląda dobrze
 

Załączniki

  • received_624799429691472.jpeg
    received_624799429691472.jpeg
    209,3 KB · Wyświetleń: 100
ekstra umie słabo dziś waga pokazała 48 kg nie pamiętam kiedy tyle ważyłam. Choć widzę postęp bo zaczęłam jeść mało bo mało ale nie mam już jadłowstrętu narazie
Oby ten jadłowstręt nie wrócił
Ojej to jesteś szczuplutka. Ja to prawie 65kg waze przy 160 wzrostu 😄 wykupiłam diete żeby schudnąć chociaż z 7 kg a tu ciąża. No nie opycham się słodkościami bo nie mam dużej ochoty na nie, bardziej jakieś słone przekąski mnie pochłaniają. Życzę żeby jadłowstręt minął, to na pewno straszne 😔
 
Ojej to jesteś szczuplutka. Ja to prawie 65kg waze przy 160 wzrostu 😄 wykupiłam diete żeby schudnąć chociaż z 7 kg a tu ciąża. No nie opycham się słodkościami bo nie mam dużej ochoty na nie, bardziej jakieś słone przekąski mnie pochłaniają. Życzę żeby jadłowstręt minął, to na pewno straszne 😔
zaczynałam ciążę z wagą 56 kg więc poleciałam z wagi
 
reklama
Do góry