reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Czym sie smarować? Opalanie w tym sezonie z rozwagą, ale wstyd pierwszy raz wystawić nogi, jakby w mące wykąpane 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • 8312e118-e93a-43fd-88d3-f19de8f70938.jpeg
    8312e118-e93a-43fd-88d3-f19de8f70938.jpeg
    75,8 KB · Wyświetleń: 58
Hej! Od jakiegoś czasu Was podczytuję i nabrałam ochoty żeby jednak coś tu napisać.
Z moich obliczeń wychodzi tp na 19.01 ale wizyta u lekarza dopiero w następny poniedziałek-moze wtedy dowiem się czegoś więcej (to będzie 6+3). Mam 34 lata, jednego synka niespełna 2 letniego o którego staraliśmy się prawie 4lata. To moja 4 ciąża, ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze 😊
 
Hej! Od jakiegoś czasu Was podczytuję i nabrałam ochoty żeby jednak coś tu napisać.
Z moich obliczeń wychodzi tp na 19.01 ale wizyta u lekarza dopiero w następny poniedziałek-moze wtedy dowiem się czegoś więcej (to będzie 6+3). Mam 34 lata, jednego synka niespełna 2 letniego o którego staraliśmy się prawie 4lata. To moja 4 ciąża, ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko dobrze 😊

Ale ten 19 stycznia jest popularny 🤪
 
Ja sie dziewczyny totalnie na niczym skupić nie mogę, myślami jestem bóg wie gdzie, zapominam po co przyszłam do kuchni itp. Macie moze tez tak? Zastanawiam sie czy to tez nie jest objaw 🙈 w ogole mam w sobie pełno dziwnych emocji.. 🤭 a tu poniedziałek nadchodzi i bedzie trzeba sie skupić na pracy a totalnie nie mam głowy
 
Ja 6+2 objawów zero, oprócz bolącego gardła przy anginie 😞 mam nadzieję, że z dzieciątkiem będzie wszytsko dobrze tyle starań. Najchętniej to bym chodziła do ginekologa co 2 dzień sprawdzać czy jest okej 🤣. Mówiłam o ciąży tylko 2 przyjaciółka, czekamy do kolejnej wizyty. Pracuje w szkole więc też nie wiem jak to przekazać dyrekcji bo chciałabym pracować do końca roku szkolnego, ale te choroby mnie przerażają. Może jest tu przyszła mama, która pracuje z dziećmi?
 
Ja 6+2 objawów zero, oprócz bolącego gardła przy anginie 😞 mam nadzieję, że z dzieciątkiem będzie wszytsko dobrze tyle starań. Najchętniej to bym chodziła do ginekologa co 2 dzień sprawdzać czy jest okej 🤣. Mówiłam o ciąży tylko 2 przyjaciółka, czekamy do kolejnej wizyty. Pracuje w szkole więc też nie wiem jak to przekazać dyrekcji bo chciałabym pracować do końca roku szkolnego, ale te choroby mnie przerażają. Może jest tu przyszła mama, która pracuje z dziećmi?
Mi gin od razu powiedział żeby iść na zwolnienie bo nie ma się co kisić wśród tych zarazków (tak, chodziło też o dzieci 😹)
 
Ja sie dziewczyny totalnie na niczym skupić nie mogę, myślami jestem bóg wie gdzie, zapominam po co przyszłam do kuchni itp. Macie moze tez tak? Zastanawiam sie czy to tez nie jest objaw 🙈 w ogole mam w sobie pełno dziwnych emocji.. 🤭 a tu poniedziałek nadchodzi i bedzie trzeba sie skupić na pracy a totalnie nie mam głowy

Ostatnio poszłam do sklepu, stanęłam przed półką i ... pustka w głowie 🤣 kompletnie nie wiedziałam po co przyszłam 😆 do tej pory miałam pamięć fenomenalną.

Ja 6+2 objawów zero, oprócz bolącego gardła przy anginie 😞 mam nadzieję, że z dzieciątkiem będzie wszytsko dobrze tyle starań. Najchętniej to bym chodziła do ginekologa co 2 dzień sprawdzać czy jest okej 🤣. Mówiłam o ciąży tylko 2 przyjaciółka, czekamy do kolejnej wizyty. Pracuje w szkole więc też nie wiem jak to przekazać dyrekcji bo chciałabym pracować do końca roku szkolnego, ale te choroby mnie przerażają. Może jest tu przyszła mama, która pracuje z dziećmi?

Ja w 1 ciąży pracowałam w świetlicy szkolnej tylko to był sam początek roku szkolnego i w sumie i tak w trakcie roku bym zniknęła. Na Twoją sytuację pewnie trzeba patrzeć z wielu stron: czy to edukacja wczesnoszkolna, czy jesteś przedmiotowcem, jak się czujesz i przede wszystkim czy chciałabyś tam jeszcze wrócić ;)
 
reklama
Do góry