reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Tak. Dzięki Bogu mdłości mam tylko wtedy, gdy wychodzę z domu bez śniadania. Wszelkie problemy trawienne zazegnalam, rezygnując ze smażeniny. Jednak inne objawy czasem są mocno przytłaczające, zwłaszcza gdy się skumulują ze zmęczeniem i sennością 😉
senność jest dla mnie najgorsza w pierwszej ciąży mogłam spać kiedy chciałam a teraz przy mojej 4latce nie da rady.
 
reklama
senność jest dla mnie najgorsza w pierwszej ciąży mogłam spać kiedy chciałam a teraz przy mojej 4latce nie da rady.
No właśnie odkąd jestem w ciąży podziwiam kobiety, które są w kolejnych już. Nie wyobrażam sobie, że miałabym codziennie gotować sprzątać a jeszcze tym bardziej opiekować się już jakimś szkrabem. No ale my kobiety chyba już tak jesteśmy powołane, aby dużo znosić 😉
 
No właśnie odkąd jestem w ciąży podziwiam kobiety, które są w kolejnych już. Nie wyobrażam sobie, że miałabym codziennie gotować sprzątać a jeszcze tym bardziej opiekować się już jakimś szkrabem. No ale my kobiety chyba już tak jesteśmy powołane, aby dużo znosić 😉
Bo to jest tak że póki nie jest się w tej sytuacji to ciężko to sobie wyobrazić. Mówiłam tak przy 1 dziecku. Potem zaszłam w 2 ciążę. Teraz jestem w 3 i mam dwójkę do ogarniania i brzuch. Jak to robię? Nie wiem. Po prostu chyba płynę z prądem. Ale tak. Kobiety już tak mają :)
 
Ja bym mogła spać bez przerwy, mój mąż wszystko ogarnia łącznie z pierwszym dzieckiem,jest mega wyrozumialy🫣, ale mimo wszystko to już nie jest ten komfort leżenia co w ciąży z synkiem 💩😅
 
Ja bym mogła spać bez przerwy, mój mąż wszystko ogarnia łącznie z pierwszym dzieckiem,jest mega wyrozumialy🫣, ale mimo wszystko to już nie jest ten komfort leżenia co w ciąży z synkiem 💩😅
 
Jezu, kochane, jakiś strach mnie obleciał. Ale taki, że łooooo..

3 ciąża... zupełnie inna niż 2 poprzednie (tu mdłości, refluks, kolosalne zmeczenie).
Bylam w poniedzialek u gin, wszystko gra, serce bije. Zapytalam czy jest sens robić te prenatalne skoro chce Nifty. Mowila ze jak robie nifte to prenatalne te po 35 mozna sobie darowac.
A teraz jestem w jakiejs rozsypce.
Polozna? Mam sobie cos zalatwic? Mam isc do szkoly rodzenia? Ja pierdziele, co ja mam robić?!
2 poprzednie ciążę prowadziłam za granica, 11 i 14 lat temu... a teraz Boże, co za lęk mnie ogarnął
 
Hej Mamuśki !
Jestem po wizycie, wyszłam z dobrymi newsami, że z fasolką wszystko w najlepszym porządku i usłyszałam serduszko 🥹🥹🥹🥹 coś cudownego ! 😍
Prenatalne umówione na 22.06 ;)
USG I trymestru na 05.07
Wiecie może czy zwykle tak jest, że na usg genetyczne kierują do innych lekarzy ?
Bo ja byłam w szoku .. myślałam, że od początku do końca każde USG będzie wykonywał lekarz prowadzący ciąże :)
 
Jezu, kochane, jakiś strach mnie obleciał. Ale taki, że łooooo..

3 ciąża... zupełnie inna niż 2 poprzednie (tu mdłości, refluks, kolosalne zmeczenie).
Bylam w poniedzialek u gin, wszystko gra, serce bije. Zapytalam czy jest sens robić te prenatalne skoro chce Nifty. Mowila ze jak robie nifte to prenatalne te po 35 mozna sobie darowac.
A teraz jestem w jakiejs rozsypce.
Polozna? Mam sobie cos zalatwic? Mam isc do szkoly rodzenia? Ja pierdziele, co ja mam robić?!
2 poprzednie ciążę prowadziłam za granica, 11 i 14 lat temu... a teraz Boże, co za lęk mnie ogarnął
Też mam takie fazy i też trzecia 🙈 Ja 2x rodziłam "z ulicy" i wszystko było ok.
 
reklama
Do góry