reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Mi też już coraz trudniej ukryć swoje ciążowe krągłości ☺️☺️☺️😁
Ale jakoś spodnie, które coraz ciężej się dopinają wcale mi nie przeszkadzają, a wręcz cieszy ten stan 😃😁
 
reklama
Ale w temacie powiększania się. Ja z tych malopiersiastych i mnie już piersi sporo się powiększyły. Czuje ze to czas żeby zacząć stosować jakies preparaty na rozstępy. Macie coś do polecenia? Dziewczyny które już były w ciąży albo po prostu maja dobrze zbadany rynek takich preparatów:)
Ja w poprzedniej ciąży smarowalam się rano i wieczorem od samego początku znanymi i polecanymi preparatami. Byłam dumna że nic nie wychodzi...wyszło po terminie porodu i to bardzo konkretnie, cały brzuch mi rozorało a przytyłam w normie bo 15kg. Tak czy siak myślę że smarowanie może trochę wspomóc skórę,ale jak ktoś ma mieć tendencje do tego dziadostwa to i tak mu wyjdzie niestety :(

Ja strasznie zatrzymałam teraz wodę i jestem bardzo wzdeta mój brzuch zaczął przypominać ciążowy ale myślę że to chwilowe działanie hormonów czy coś bo niemożliwe ze na tym etapie to prawdziwy ciążowy brzuch,to raptem 8tydzien
 
Witajcie, to moja 2 ciąża. Termin na 30.12. Troszkę podczytuje was i myślę, że czas dołączyć. Z dzidziusiem wszystko dobrze, natomiast moje samopoczucie niezbyt dobre. Najbardziej uciążliwy jest ból pleców.

P.S.Gratuluję wszystkim i trzymam kciuki za spokojne ciąże! :)
 
Hej 🙂 mam do Was pytanie czy widać Wam już brzuszek? 🙂 w pierwszej ciąży na tym etapie nie miałam wogóle a teraz już go ewidentnie widzę 😁
Hej, właśnie miałam dziś takie same przemyślenia i chciałam się pytać. U mnie również to jest druga ciąża i ewidentnie widzę brzuszek dużo szybciej niż w pierwszej. Zdecydowanie jest widoczny dla oka 🙃
 
Hej, właśnie miałam dziś takie same przemyślenia i chciałam się pytać. U mnie również to jest druga ciąża i ewidentnie widzę brzuszek dużo szybciej niż w pierwszej. Zdecydowanie jest widoczny dla oka 🙃
W pierwszej ciąży brzuszek ledwo widoczny był w 20 tc, a teraz mam taki sam już w 11/12 tc.
 
Ja już po wizycie wszystko ok serduszko nadal bije 😍❤️ termin porodu zmienił się na 17stycznia kolejna wizyta 30 czerwca
 

Załączniki

  • 4f3facb8-3745-4a25-9fe0-04b156150a3d.jpeg
    4f3facb8-3745-4a25-9fe0-04b156150a3d.jpeg
    56,9 KB · Wyświetleń: 62
Cześć dziewczyny! Jeśli można - chętnie dołączę do tej zacnej grupy 😁Aktualnie moja ciąża w tyg. dobija do 9+6. Termin porodu mam na 6.01.24. Na usg prenatalne z testem PAPA(na NFZ) wybieram się 29.06.23. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jeśli można - chętnie dołączę do tej zacnej grupy 😁Aktualnie moja ciąża w tyg. dobija do 9+6. Termin porodu mam na 6.01.24. Na usg prenatalne z testem PAPA(na NFZ) wybieram się 29.06.23. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!
O, termin się nam prawie pokrywa, prenatalnego także 😃

U mnie brzuszek wyglada już dość okazale, ale to chyba połączenie tłuszczyku i wzdęć 😅 chociaż jak wciągnę to coś tam na dole się zarysowuje.

Dziewczyny, jako ze to jest moja pierwsza ciąża nie wiem czy normalne są takie rozlane bóle brzucha, nie boli mnie jakoś mocno ale od czasu do czasu coś poczuje w okolicy pępka, no i od wczoraj bardzo bolą mnie plecy. Ginekolog zaleciła magnez ale ja oczywiście bardzo się martwię czy tak ma być.
 
Do góry