reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Witam. Ola bardzo proszę wpisz mnie proszę 20.06 prenatalne, a 24.06 kolejna wizyta. Termin zostaje 01.01. Wiem mało się tu udzielam ale czytam regularnie. Powiem wam że chyba że względu na wiek(40) jestem pełna obaw. Urodziłam troje zdrowych dzieci dawno temu, a teraz głowa pełna różnych myśli. Dobrze że jeszcze pracuje bo już wogóle bym zwariowała. Może po prenatalnych będzie lepiej z moją psychiką.
 
W teorii od 11 tygodnia ciąży można na USG próbować określić płeć na podstawie wyrostka płciowego (nub). Trzeba mieć jednak świadomość że czasem to się nie sprawdzi 😉

My się tak szybko nie dowiemy. Jak dostanę wyniki to otoworzy je moja przyjaciółka da mi tylko znać czy bobas zdrowy. A płeć poznamy na imprezie gender reveal która mamy 24.06 😉
 
W teorii od 11 tygodnia ciąży można na USG próbować określić płeć na podstawie wyrostka płciowego (nub). Trzeba mieć jednak świadomość że czasem to się nie sprawdzi 😉

My się tak szybko nie dowiemy. Jak dostanę wyniki to otoworzy je moja przyjaciółka da mi tylko znać czy bobas zdrowy. A płeć poznamy na imprezie gender reveal która mamy 24.06 😉
Rzeczywiście z synem w 12 tygodniu lekarz próbował się dopatrzyć płci ale spał odwrócony i nie reagował na pobudki:) strasznie szybko ten czas leci i może to glupie ale nie do końca dociera do mnie że jestem w ciąży :D
 
Mam straszny kwas w pracy. Powiedziałam pracodawcy o ciąży. Jeszcze niedawno były żarty że kto idzie na macierzyński że tyle nas jest co powinny już iść itp. A jak przyszło co do czego to jestem niezastąpiona jest wręcz wściekły. Dziś cały dzień nerwów. W pierwszej ciąży było to samo zostawiłam syna z nianią jak miał 10 miesięcy i jeszcze na macierzyńskim często pracowałam z domu na ile się dało. Teraz planuje męża wysłać na wychowawczy bo pracę i płace ma do kitu. Chyba ta cała prorodzinna polityka nie wiele da bo co z tego że dostaniemy ileś tam plus jak możemy stracić pracę.
 
Hej, ja jutro wizytę mam na 8.20 jestem bardzo ciekawa jej, to wizyta na NFZ w teorii w piątek mam umówiona prywatna w razie W 😁 ale zobaczymy, nie nastawiam się ani w jedno ani w drugie.
Po wizycie od razu lecę na pazy także dam znać w między czasie, btw. Jakieś pomysły na paznokcie? U mnie pustka, szukam jakiś inspiracji ale nie wiem sama czego chce :p
Pozatym mało się odzywam ale w dzień nie mam czasu za bardzo a wieczorem okropnie się czuje, mam straszne mdłości I zgage i chodzę spać bardzo szybko.. ale czytam Was w miarę na bieżąco:)
 
W teorii od 11 tygodnia ciąży można na USG próbować określić płeć na podstawie wyrostka płciowego (nub). Trzeba mieć jednak świadomość że czasem to się nie sprawdzi 😉

My się tak szybko nie dowiemy. Jak dostanę wyniki to otoworzy je moja przyjaciółka da mi tylko znać czy bobas zdrowy. A płeć poznamy na imprezie gender reveal która mamy 24.06 😉
Fajnie, ja też planuje taka imprezę, tylko że tak kameralnie, w gronie najbliższych i zamówić tort z wypełnieniem w "kolorze plci" albo coś w tym stylu :p
 
Hej, ja jutro wizytę mam na 8.20 jestem bardzo ciekawa jej, to wizyta na NFZ w teorii w piątek mam umówiona prywatna w razie W 😁 ale zobaczymy, nie nastawiam się ani w jedno ani w drugie.
Po wizycie od razu lecę na pazy także dam znać w między czasie, btw. Jakieś pomysły na paznokcie? U mnie pustka, szukam jakiś inspiracji ale nie wiem sama czego chce :p
Pozatym mało się odzywam ale w dzień nie mam czasu za bardzo a wieczorem okropnie się czuje, mam straszne mdłości I zgage i chodzę spać bardzo szybko.. ale czytam Was w miarę na bieżąco:)
Ja ostatnio non stop nosze takie 😅
 

Załączniki

  • IMG_4063.jpeg
    IMG_4063.jpeg
    96,7 KB · Wyświetleń: 79
reklama
Do góry