reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Hej! U mnie mdłości dalej są, zwłaszcza gdy jestem głodna 😅 ale ale od dwóch tygodni zaczęłam odstawiać progesteron, dzisiaj przyjęłam ostatnią dawkę i jakoś tak znowu zaczął mnie pobolewać brzuch jak na okres, nie jest to bardzo uciążliwe ale jednak czuje. Czy u Was tez taki ból brzucha występuje dalej?
 
reklama
Ja dopiero na swoje prenatalne czekam, ale już widzę, że to będzie bardzo nerwowe oczekiwanie

A ja jakoś miałam taki luz - starłam się myśleć pozytywnie, że wszystko będzie w porządku. Ja te właściwe u najlepszego lekarza mam dopiero 27.06 bo chciałam, żeby dziecko było duże więc będzie to ten max (13+6) ale już te wcześniejsze mnie uspokoiły. Nifty powinnam dostać w tym tygodniu więc już w ogóle spokój

Hej! U mnie mdłości dalej są, zwłaszcza gdy jestem głodna 😅 ale ale od dwóch tygodni zaczęłam odstawiać progesteron, dzisiaj przyjęłam ostatnią dawkę i jakoś tak znowu zaczął mnie pobolewać brzuch jak na okres, nie jest to bardzo uciążliwe ale jednak czuje. Czy u Was tez taki ból brzucha występuje dalej?

Mnie w sumie jak przestał boleć gdzieś tak w 5-6 tygodniu to już nie boli - ale u mnie to 4 ciąża to już wszystko rozciągnięte :D
 
A ja jakoś miałam taki luz - starłam się myśleć pozytywnie, że wszystko będzie w porządku. Ja te właściwe u najlepszego lekarza mam dopiero 27.06 bo chciałam, żeby dziecko było duże więc będzie to ten max (13+6) ale już te wcześniejsze mnie uspokoiły. Nifty powinnam dostać w tym tygodniu więc już w ogóle spokój



Mnie w sumie jak przestał boleć gdzieś tak w 5-6 tygodniu to już nie boli - ale u mnie to 4 ciąża to już wszystko rozciągnięte :D
Haha No tak też mi ginekolog powiedział że teraz ma prawo pobolewać bo wszystko się rozciąga a przy drugiej to już na lajcie pójdzie 😂 ale ja jestem z tych dużo myślących ludzi, lekarz mi mówi jedno a ja i tak swoje 😅
 
Kojarzę, że się co jakiś czas wypowiadasz, ale nie mam Cię na liście bo nie podałaś ani żadnego terminu porodu, ani nawet jakiś danych żebym mogła próbować te dane sama jakoś wyliczyć. Daj znać czy chcesz być w grupie prywatnej bo bez tego nie wyślę info do administratorki :)



Ogólnie ja uważam, że powinno się każde plamienie skontrolować na izbie przyjęć. Tym bardziej, że z tego co kojarzę nie byłaś jeszcze na żadnej wizycie u lekarza?



Super! Tak, ja od początku biorę estabiom mama
Hej, termin mam *chyba* na 13.01., najbliższa wizyta -usg między 11 a 14 tc - 30.06.
 
Ja dopiero na swoje prenatalne czekam, ale już widzę, że to będzie bardzo nerwowe oczekiwanie
Ja w pierwszej ciąży podchodziłam do wszystkiego na luzie nie dopuszczałam myśli że coś może być nie tak że wizyty to tylko formalność potwierdzenie że wszystko jest ok. A teraz do prenatalnych 2 tygodnie a ja już się denerwuję.
 
Laseczki ja znów z prośbą o radę 😞 Powiedzcie mi czy macie zaparcia? U mnie to szok 😞 Tak mi ciężko, że aż dochodzi do kucia i bólu brzuchy ponieważ mam przerwy po 4 lub 5 dni 😞 Co mogę zastosować? Czy macie jakieś wspaniałe antidotum? Lekarz w środę więc liczę, że coś dostanę na "rozluźnienie" 😊
 
Ja w pierwszej ciąży podchodziłam do wszystkiego na luzie nie dopuszczałam myśli że coś może być nie tak że wizyty to tylko formalność potwierdzenie że wszystko jest ok. A teraz do prenatalnych 2 tygodnie a ja już się denerwuję.

Zerknęłam na listę, mamy obie termin na 13.01, prenatalne też mam dzień po Tobie 🙂
 
Laseczki ja znów z prośbą o radę 😞 Powiedzcie mi czy macie zaparcia? U mnie to szok 😞 Tak mi ciężko, że aż dochodzi do kucia i bólu brzuchy ponieważ mam przerwy po 4 lub 5 dni 😞 Co mogę zastosować? Czy macie jakieś wspaniałe antidotum? Lekarz w środę więc liczę, że coś dostanę na "rozluźnienie" 😊

Tak. Najlepiej na mnie działa tak min 500ml soku z kiszonych ogórków rano na czczo 🙈
 
reklama
Laseczki ja znów z prośbą o radę 😞 Powiedzcie mi czy macie zaparcia? U mnie to szok 😞 Tak mi ciężko, że aż dochodzi do kucia i bólu brzuchy ponieważ mam przerwy po 4 lub 5 dni 😞 Co mogę zastosować? Czy macie jakieś wspaniałe antidotum? Lekarz w środę więc liczę, że coś dostanę na "rozluźnienie" 😊
Polecam siemię lniane do picia. Sama stosuję.
 
Do góry