reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny mam do was pytanie 😘 ponad 3 a prawie 4 tygodnie temu byłam w szpitalu z krwiakiem. Ostatnio tydzień temu na wizycie krwiak się dużo zmniejszył już nie ma w nim świeżej krwi ma niecałe 3 cm i nie stanowi zagrożenia. Mówił żeby na siebie uważać nir dźwigać nosić itp. A w domu 5 latka na pokładzie, której na wakacjach mega się nudzi wiadomo plac zabaw rano lub po południu kiedy nie jest gorąco... I tak bardzo mnie od jakiegoś czasu prosi żeby iść na basen myślicie może mogłabym iść z nią na basen zakryty oczywiście mąż by się nią opiekował a ja tylko żeby byc w tej wodzie? Kurcze bije się z myślami

Mówi się, że basen i joga to najlepsze aktywności polecane w ciąży więc myślę, że jak najbardziej możecie się wybrać :)
 
I jeszcze jedno pytanko, macie jakieś patenty na spanie? Jak mnie obudzi pęcherz o 1-3 to potrafię do 5 nie spać, a potem dosypiam rano :( albo budzę się bez powodu i kilka godzin się przewracam po łóżku
Ja mam to samo nie śpię już od jakiegoś czasu. Zasne na godzinę wstaje do wc i koniec spania dodatkowo bardzo bolą mnie stopy w nocy i rano, nie mogę sobie znaleźć pozycji. Od 7 moja cora już daje popalić, a ja chodzę na rzęsach. Nie wiem kiedy to minie ☹️.
 
Mówi się, że basen i joga to najlepsze aktywności polecane w ciąży więc myślę, że jak najbardziej możecie się wybrać :)
Mówi się, że basen i joga to najlepsze aktywności polecane w ciąży więc myślę, że jak najbardziej możecie się wybrać :)
Dziękuję 🥰 pewnie sie wybiorę choć będę bardzo uważać bo po takim krwotoku jak miałam to boję się wszystkiego, a gdzie do stycznia 😌
 
reklama
Do góry