reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

A ja dalej nie wiem co to mdłości i tak się zastanawiam czy to na pewno dobry znak 😧
Lepiej się ciesz ☺️ bo z nimi to udręka ☺️ nie każda kobieta ma takie same objawy, to wszystko jest kwestią indywidualną i nawet z tego co piszą dziewczyny każda ich ciąża była inna
 
reklama
Hej dziewczyny ☺️

Jak tam wasze samopoczucia przed weekendem?

Ja z poniedziałku marzyłam żeby przeżyć ten tydzień i jakoś zleciało
Wczoraj weszłam na forum mamuśki maj 2024 i jedna napisała - "ale szybko zleciało" ☺️ chyba szybko zapomina się o tym I trymestrze 😂
Wczoraj zjadłam znacznie mniej i zauważyłam korelację z mdłościami że były o wiele mniejsze
Po spaniu 10 h też miałam więcej energii ☺️
Jak mam taki czas to staram się zrobić więcej żeby przy spadku nie mieć wyrzutów sumienia
Chociaż i tak się nie forsuje że coś ma być zrobione na już , że muszę pięknie wyglądać etc no taki mam okres i nie ma co sobie robić ciśnienia

Wczoraj do mnie doszło że z pozytywów akurat drugi semestr (kiedy będę miała ochotę jeść) przypadnie w środku lata więc będzie można nasycić kruszynkę witaminami ☺️

tak jakoś liczę że w 2 trymestrze nabiorę energii i doktor pozwoli trenować i będę dobrze się czuła - narazie wczoraj założyłam szorty jeansowe i uciskały brzuszek - nie rośnie jeszcze przez ciążę - chyba że tą spożywczą - niestety jak nie trenuje to od razu dostaję sadełka 🥲

Życzę wam udanego dnia ☺️
Ja też już zauważyłam kilogram więcej na wadze. Wydaje mi się że nie jem więcej, ale najwyraźniej tylko mi się wydaje 😅
 
Lepiej się ciesz ☺️ bo z nimi to udręka ☺️ nie każda kobieta ma takie same objawy, to wszystko jest kwestią indywidualną i nawet z tego co piszą dziewczyny każda ich ciąża była inna
Dokładnie :) każda ciąża jest inna . Ja w pierwszej miałam mdłości poranne przez 2 tyg rano a potem cała ciąże tylko ochotę na słodkie . Obecna ciąża zupełnie inaczej .
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja już w Polsce 😊 Lot zniosłam super 😊 Także przyszłe mamy, nie ma się czego obawiać 😉 Teraz obzeram się vege burgerami.Wiem, ze burgery nie do końca zdrowe, ale nie mogłam się powstrzymać 😉
Też nie mam mdłości i wymiotów, więc korzystam.W poprzedniej ciąży mdłości i wymioty przyszły dosyć późno, ale w tej może nie być ich wcale.Jedyny problem, to nie mogę dużo zjeść, bo zaraz jestem pełna.Ale oczy zjedzą wszystko 😉
Teraz tylko wizyta u ginekologa w poniedziałek..Moja o 9.30. Wiem, że kilka z Was też ma w poniedziałek swoje wizyty.Bedziemy zdawać relacje 😉
 
Do góry