reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja jutro jadę do rodziców 🙈 i się dowiedzą 😂😂😂 w niedzielę jedziemy do spa 🙂 może trochę odpocznę, bo młody będzie miał babcia, dziadka i ciocie do dyspozycji 😂. Nie ukrywam, że przy aktualnym samopoczuciu nie wiem, czy mnie ten wyjazd cieszy, czy przeraża 😂
🧖 omg ale supeeeeer 🤩 zrelaksujesz się i zapomnisz o objawach, będzie dobrze. Udanego wypoczynku 😙
 
reklama
ja zawsze mało piłam teraz 2 litry samej wody to wchodzi już w pierwszej połowie dnia ,tyle że też czasem nie mogę zaspokoić pragnienia sama woda a dodatkowo odbija mi się strasznie po niej🫣
Co do piersi to lewa bardziej obolała🫢
Kogo też odrzuca od kawy? Żeby mi kawa nie smakowała 😂😱

@Lilka7 witaj😊

Miłego dnia 😘
Jejku mi też kawa tak średnio wchodzi
Codziennie ma inny smak mimo że piję tą samą 🥲
 
Dziewczyny a jakiej pasty do zębów używacie ?
Jestem totalnym zębowym freakiem ale od kiedy mam objawy mycie zębów to dla mnie udręka przez miętowy smak pasty do zębów 🥲
Widziałam że w ogóle są pasty dla ciężarnych ale nie wiem czy to nie jest chwyt marketingowy
 
Dziewczyny a jakiej pasty do zębów używacie ?
Jestem totalnym zębowym freakiem ale od kiedy mam objawy mycie zębów to dla mnie udręka przez miętowy smak pasty do zębów 🥲
Widziałam że w ogóle są pasty dla ciężarnych ale nie wiem czy to nie jest chwyt marketingowy
to mi sie wlasnie zaczal ten problem.. wloze tylko szczoteczke do ust i bleeee. A juz sie cieszylam, ze nie mam mdlosci ..
 
Dziewczyny a jakiej pasty do zębów używacie ?
Jestem totalnym zębowym freakiem ale od kiedy mam objawy mycie zębów to dla mnie udręka przez miętowy smak pasty do zębów 🥲
Widziałam że w ogóle są pasty dla ciężarnych ale nie wiem czy to nie jest chwyt marketingowy
ja elmex i narazie nie mam problemu
 
Witajcie mamuśki ❤️
Ale wy tu ostatnio dużo piszecie. Ledwo wyrabiam na zakrętach. Co was nadrobię to zaś 7 nowych stron 💪 witam nowe mamuski!!! Fajnie, że jesteście ❤️
 
reklama
Do góry