reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Mnie też już cisną moje jeansy, tygodniu zamierzam wybrać się do sklepu i kupić sobie spodnie ciążowe już z materiałem. Poprzednio kupiłam jakoś na przełomie 2 i 3 miesiąca i służyły mi do 9 miesiąca :) Mam nadzieje, że koszulki takie dla ciężarnych też będą, bo poprzednie bardzo lubiłam :)

U mnie mąż widzi, że brzuch większy, więc to faktycznie zależy od osoby chyba ;)
Od osoby i ciąży. Ja w pierwszej ciąży już w okolicy prenatalnych (11-12 tydzień na zdjeciu ) miałam brzuszek ciążowy...teraz pewnie będzie widoczny wcześniej. Pamiętam jak w 9 tygodniu już pojechałam po spodnie ciążowe, bo nie byłam w stanie się zapiąć i chodziłam dobre dwa tygodnie w rozpiętych spodniach 😂😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20240527_195210.jpg
    IMG_20240527_195210.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 78
Dziewczyny czy Was też pobolewa brzuch jak na miesiączkę? Zaczął mnie boleć jakieś 2 godziny temu. Nie mocno, nie potrzebuje tabletki. Wiem że macica się powiększa itd ale od dobrych 2 tygodni nie miałam żadnych tego typu bólów. Nie plamie, nie krwawie, ale zaczęłam się stresować a to pewnie nie pomaga 😞
 
reklama
Dziewczyny czy Was też pobolewa brzuch jak na miesiączkę? Zaczął mnie boleć jakieś 2 godziny temu. Nie mocno, nie potrzebuje tabletki. Wiem że macica się powiększa itd ale od dobrych 2 tygodni nie miałam żadnych tego typu bólów. Nie plamie, nie krwawie, ale zaczęłam się stresować a to pewnie nie pomaga 😞
I z młodym przerabiałam i teraz 🙂 łapie mnie taki lekki ból miesiączkowy.... I przechodzi po 1-2 h 🙂 ja duża część poprzedniej ciąży byłam na wysokich dawkach magnezu z uwagi na lekki skurcze 🙂
 
Do góry