reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 馃懚馃懚

reklama
Mnie te偶 ju偶 cisn膮 moje jeansy, tygodniu zamierzam wybra膰 si臋 do sklepu i kupi膰 sobie spodnie ci膮偶owe ju偶 z materia艂em. Poprzednio kupi艂am jako艣 na prze艂omie 2 i 3 miesi膮ca i s艂u偶y艂y mi do 9 miesi膮ca :) Mam nadzieje, 偶e koszulki takie dla ci臋偶arnych te偶 b臋d膮, bo poprzednie bardzo lubi艂am :)

U mnie m膮偶 widzi, 偶e brzuch wi臋kszy, wi臋c to faktycznie zale偶y od osoby chyba ;)
Od osoby i ci膮偶y. Ja w pierwszej ci膮偶y ju偶 w okolicy prenatalnych (11-12 tydzie艅 na zdjeciu ) mia艂am brzuszek ci膮偶owy...teraz pewnie b臋dzie widoczny wcze艣niej. Pami臋tam jak w 9 tygodniu ju偶 pojecha艂am po spodnie ci膮偶owe, bo nie by艂am w stanie si臋 zapi膮膰 i chodzi艂am dobre dwa tygodnie w rozpi臋tych spodniach 馃槀馃槀馃槀

Za艂膮czniki

• IMG_20240527_195210.jpg
    IMG_20240527_195210.jpg
    46 KB · Wy艣wietle艅: 72
Dziewczyny czy Was te偶 pobolewa brzuch jak na miesi膮czk臋? Zacz膮艂 mnie bole膰 jakie艣 2 godziny temu. Nie mocno, nie potrzebuje tabletki. Wiem 偶e macica si臋 powi臋ksza itd ale od dobrych 2 tygodni nie mia艂am 偶adnych tego typu b贸l贸w. Nie plamie, nie krwawie, ale zacz臋艂am si臋 stresowa膰 a to pewnie nie pomaga 馃槥

reklama
Dziewczyny czy Was te偶 pobolewa brzuch jak na miesi膮czk臋? Zacz膮艂 mnie bole膰 jakie艣 2 godziny temu. Nie mocno, nie potrzebuje tabletki. Wiem 偶e macica si臋 powi臋ksza itd ale od dobrych 2 tygodni nie mia艂am 偶adnych tego typu b贸l贸w. Nie plamie, nie krwawie, ale zacz臋艂am si臋 stresowa膰 a to pewnie nie pomaga 馃槥
I z m艂odym przerabia艂am i teraz 馃檪 艂apie mnie taki lekki b贸l miesi膮czkowy.... I przechodzi po 1-2 h 馃檪 ja du偶a cz臋艣膰 poprzedniej ci膮偶y by艂am na wysokich dawkach magnezu z uwagi na lekki skurcze 馃檪

Do g贸ry