reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

ja pierwsza wizytę miałam 7 maja teraz 4 czerwca. Więc w zasadzie miesiąc. Ale mam stracha bo ostatnio parę kilka dni przed wizytą poronilam i wiecie głupia głowa wmawia mi że teraz będzie tak samo i do wizyty nie dotrwam...
Też mam takie myśli ale pociesza mnie, że maluch jest w USG adekwatny do wieku 🙂 wtedy już na pierwszym USG była różnica 5 dni. Tak jakby zarodek się zatrzymał. To było USG po potwierdzonym terminie owulacji ....realnie gdybym wtedy powiedziała lekarzowi, że jestem po monitoringu to pewnie wiedziałabym odrazu, że poronie 🤷
 
reklama
U nas też 😅
 

Załączniki

  • 4a05058e-3ae4-4c78-ab3f-403e4bab2da5.jpeg
    4a05058e-3ae4-4c78-ab3f-403e4bab2da5.jpeg
    72,6 KB · Wyświetleń: 75
Dziewczyny czy Was też pobolewa brzuch jak na miesiączkę? Zaczął mnie boleć jakieś 2 godziny temu. Nie mocno, nie potrzebuje tabletki. Wiem że macica się powiększa itd ale od dobrych 2 tygodni nie miałam żadnych tego typu bólów. Nie plamie, nie krwawie, ale zaczęłam się stresować a to pewnie nie pomaga 😞
mnie praktycznie wogole brzuch nie boli, moze lekko w terminie miesiączki teraz nie bardzo
 
reklama
Do góry