reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dziewczyny, pytanie po nocnych przemysleniach: z czego rezygnujecie na czas ciąży? Kawa? Hybryda? Farbowania włosów? Zabiegi upiększające? Jakieś kremy? Ja już nie mogę patrzeć na moje włosy wiec dziś idę ale na farbę bez amoniaku 🙃
 
reklama
Dziewczyny, pytanie po nocnych przemysleniach: z czego rezygnujecie na czas ciąży? Kawa? Hybryda? Farbowania włosów? Zabiegi upiększające? Jakieś kremy? Ja już nie mogę patrzeć na moje włosy wiec dziś idę ale na farbę bez amoniaku 🙃
ja jedynie z kremow z kwasem salicylowym ;) wlosy farbuje, fryzjerka wie o co kaman :)
 
Dziewczyny, pytanie po nocnych przemysleniach: z czego rezygnujecie na czas ciąży? Kawa? Hybryda? Farbowania włosów? Zabiegi upiększające? Jakieś kremy? Ja już nie mogę patrzeć na moje włosy wiec dziś idę ale na farbę bez amoniaku 🙃
Jedyne z czego rezygnuje to zabiegi z użyciem RF, wszelkie zabiegi z użyciem igły i ograniczyłam kawę, alkohol pijam tak spradycznie że nawet nie określę tego jako wyeliminowanie bo nie odczuwam potrzeby 😉

Zaobserwowałam zależność mdłości 🤢 zaczynam je odczuwać w momencie kiedy minęło już trochę czasu od ostatniego posiłku, nie czuję głodu ale jak zjem cokolwiek nawet małego od razu to nieprzyjemne uczucie mija.
 
Cześć dziewczyny, nie odzywam się ostatnio, bo mam jakiś mętlik w głowie. Ogólnie poza mdłościami wieczornymi i odrzutem od mięsa, w ogóle nie czuję się jak w ciąży. W sobotę idziemy na pierwsze USG i chyba zaczynam się stresować 🫣 mam nadzieję, że zobaczę fasolkę i serduszko, wtedy trochę odetchnę, bo póki co jakos ciężko mi wierzyć, że jestem w ciąży 🫣🫣
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne piękne obrazy na usg 🤞🤞🤞
 
Cześć dziewczyny, nie odzywam się ostatnio, bo mam jakiś mętlik w głowie. Ogólnie poza mdłościami wieczornymi i odrzutem od mięsa, w ogóle nie czuję się jak w ciąży. W sobotę idziemy na pierwsze USG i chyba zaczynam się stresować 🫣 mam nadzieję, że zobaczę fasolkę i serduszko, wtedy trochę odetchnę, bo póki co jakos ciężko mi wierzyć, że jestem w ciąży 🫣🫣
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne piękne obrazy na usg 🤞🤞🤞
U mnie też różnie bywa, raz mam totalny zjazd energetyczny znow na drugi dzień funkcjonuje normalnie i już zastanawiam się czy wszystko ok ze wczoraj czułam się do kitu a dzisiaj już ok, macanie cycków to regularne skrzywienie, pierwsze co się budzę i sprawdzam 😂😂😂
Jedynie zachcianki to jest aż nieprawdopodobne że są tak silne, oczywiście wszystko na słono 🤔
 
Cześć dziewczyny, ja już po badaniach 370 zł kosztowała mnie ta przyjemność. Ale pieniądze są najmniej ważne. Najważniejsze że badania będą już na piątek więc na 4 czerwca będę je miała tak czy inaczej. Dziś mam tak mocno napięty dzień że aż mnie to stresuje. O 14 piknik w żłobku i gram babcie w przedstawieniu "rzepka" trochę kompromitacji dla przyjemności dzieci. Muszę się wyrwać z pracy mam nadzieję, że nie dostanę batów od kierowniczki bo rano się spóźniłam 20 min.
Także tak...
Kto dziś wizytuje?
 
Cześć Wam, uff nadrobiłam 🙂 gratuluję Wam, piękne widoczki 💚💛💜💙u mnie wizyta za tydzień podobnie jak piszecie też wyprosiłam lekarza, początkowo proponował wizytę za 3 tyg, a ostatecznie umówiliśmy się za 2. Minął tydzień i tak samo zastanawiam się czy wszystko ok. Nic tak nie uspokaja jak potwierdzenie od lekarza, że wszystko dobrze i widok dziecka na USG, szczegolnie, że ten pierwszy trymestr jest tak ważny🙄
Mój apetyt na tym etapie (7 t 5 d) tragiczny jem już praktycznie tylko zupy, owoce, krakersy, sporadycznie jestem w stanie wcisnąć coś więcej. Co do rezygnacji całkowicie odstawiłam wszelakie napoje, piję tylko wodę niegazowaną.
Podobnie jak pisałyście jak zjem coś to mdłości przechodzą, ale rano budzę się i po wstaniu z łóżka czuję się głodna - więc od razu staram się coś przegryźć
 
reklama
Cześć Wam, uff nadrobiłam 🙂 gratuluję Wam, piękne widoczki 💚💛💜💙u mnie wizyta za tydzień podobnie jak piszecie też wyprosiłam lekarza, początkowo proponował wizytę za 3 tyg, a ostatecznie umówiliśmy się za 2. Minął tydzień i tak samo zastanawiam się czy wszystko ok. Nic tak nie uspokaja jak potwierdzenie od lekarza, że wszystko dobrze i widok dziecka na USG, szczegolnie, że ten pierwszy trymestr jest tak ważny🙄
Mój apetyt na tym etapie (7 t 5 d) tragiczny jem już praktycznie tylko zupy, owoce, krakersy, sporadycznie jestem w stanie wcisnąć coś więcej. Co do rezygnacji całkowicie odstawiłam wszelakie napoje, piję tylko wodę niegazowaną.
Podobnie jak pisałyście jak zjem coś to mdłości przechodzą, ale rano budzę się i po wstaniu z łóżka czuję się głodna - więc od razu staram się coś przegryźć
ja też po przebudzeniu jestem głodna 🫣😂😱 moje śniadanie było zawsze o 10 a teraz to o tej porze jem już drugie😂
 
Do góry