reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Muszę, bo się udusze! Jestem w 4 tygodniu ciąży. Czy to odpowiednie poziomy żeby utrzymać ciążę? Jak myślicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20240509_134048_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20240509_134048_Microsoft 365 (Office).jpg
    103,9 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Ja też wzrost 120 % przez 46 h 🫣🫣🫣w kalkulatorze jest napisane że powinien być przyrost o 66 % a jak jest 120 % to jest ok czy moze wskazywać bliźniacza ? Martwię się bo w mojej lini kobiety mają podwójne jajeczkowanie podczas cyklu i sporo jest bliźniąt 😱
To normalny przyrost i nie świadczy o bliźniakach.
 
Ja też wzrost 120 % przez 46 h 🫣🫣🫣w kalkulatorze jest napisane że powinien być przyrost o 66 % a jak jest 120 % to jest ok czy moze wskazywać bliźniacza ? Martwię się bo w mojej lini kobiety mają podwójne jajeczkowanie podczas cyklu i sporo jest bliźniąt 😱
pięknie 😍😘 będziesz jeszcze sprawdzać?przyrost minimum 66% ja miałam takie ponad 100 na początku o jedno bobo było😋
 
Ja też wzrost 120 % przez 46 h 🫣🫣🫣w kalkulatorze jest napisane że powinien być przyrost o 66 % a jak jest 120 % to jest ok czy moze wskazywać bliźniacza ? Martwię się bo w mojej lini kobiety mają podwójne jajeczkowanie podczas cyklu i sporo jest bliźniąt 😱
trzymamy kciuki za 👶👶
Pocieszę Cie ze mój przyrost był o 238% i na usg jeden pęcherzyk więc chyba nie do końca
 
Aaaa.. mam wynik 234,81 wzrost o 133,3%😍
Gratulacje , który dzisiaj dzień ?
Ja też wzrost 120 % przez 46 h 🫣🫣🫣w kalkulatorze jest napisane że powinien być przyrost o 66 % a jak jest 120 % to jest ok czy moze wskazywać bliźniacza ? Martwię się bo w mojej lini kobiety mają podwójne jajeczkowanie podczas cyklu i sporo jest bliźniąt 😱
Napisałam przed chwilą do lekarza który miał przeprowadzać operację , zobaczymy co zaleci .
 
to już coś będzie widać. Jesteśmy z Tobą 😍 i czekamy na zdjęcie małego lokatora
mi pani ginekolog mówiła że widać zarodek przy becie ponad 1500 u mnie pewnie dzisiaj beta trochę ponad 500 patrząc na pierwszy przyrost. No chyba, że hormon wystrzelił i mam już nagle ponad 1000 😅. Nastawiam się bardziej, że będzie widać kropkę po weekendzie a ja zobaczę ją dopiero po urlopie to może już i serduszko zabije 🤞🏼🥹❤️
 
reklama
Do góry