reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

mnie wczoraj strasznie dziwnie ciągnęło w w podbrzuszu jakby jajnik ciężko było zlokalizować. Oczywiście milion myli w głowie
Mnie tydzień temu obudziło też takie ciągnięcie w podbrzuszu, trochę zrobiło mi się słabo i ciepło, ale przeszło. Więcej się nie powtórzyło. Teraz odczuwam tylko takie delikatne ciągnięcia, pełność podbrzusza i ból piersi, ale poza tym jest ok :)
Właśnie wróciłam z pobrania krwi na betę i czekam na wynik :)
 
reklama
Dziewczyny a pijecie kawę? Jesli tak to dużo? Ustawiłam już eksperes na najsłabszą moc, ale mam ciągle ochotę na kawę. Piję dwie dziennie.
 
Cześć! Miałam uciec już z tej grupy, bo zaczęłam wczoraj krawić, ale daję jeszcze sobie szansę. Dlatego, że tylko rano poleciało trochę krwi, później samo bardzo delikatne brudzenie a dzisiaj dosłownie parę kropeczek. To raczej niemożliwe żeby w czwartym tygodniu doszło do krwawienia implantacyjnego? Tym bardziej że miałam taka wysoka betę, prawda? Jednakże daję jeszcze ziarenku szanse do wtorku jak zrobię ponownie betę. Wtedy powinna wynosić około 3 tys.
 
Cześć! Miałam uciec już z tej grupy, bo zaczęłam wczoraj krawić, ale daję jeszcze sobie szansę. Dlatego, że tylko rano poleciało trochę krwi, później samo bardzo delikatne brudzenie a dzisiaj dosłownie parę kropeczek. To raczej niemożliwe żeby w czwartym tygodniu doszło do krwawienia implantacyjnego? Tym bardziej że miałam taka wysoka betę, prawda? Jednakże daję jeszcze ziarenku szanse do wtorku jak zrobię ponownie betę. Wtedy powinna wynosić około 3 tys.
Do krwawienia implantacyjnego dochodzi przed wytworzeniem się hormonu beta hcg, więc jest to niemożliwe, że masz teraz krwawienie implantacyjne, gdy masz już pozytywną betę. Plamienia i krwawienia w ciąży się zdarzają. Czy badałaś progesteron?
 
Dziewczyny a pijecie kawę? Jesli tak to dużo? Ustawiłam już eksperes na najsłabszą moc, ale mam ciągle ochotę na kawę. Piję dwie dziennie.
Ja przerzuciłam się na zbożową i herbatę rooibos, ale od czasu do czasu piję też zwykłą kawę na 1 ziarenku. To moja pierwsza ciąża więc tak dmucham na zimne, choć wiem, że i tak filiżanka czy dwie nie zaszkodzą, więc sobie czasem pozwalam :)
 
Cześć! Miałam uciec już z tej grupy, bo zaczęłam wczoraj krawić, ale daję jeszcze sobie szansę. Dlatego, że tylko rano poleciało trochę krwi, później samo bardzo delikatne brudzenie a dzisiaj dosłownie parę kropeczek. To raczej niemożliwe żeby w czwartym tygodniu doszło do krwawienia implantacyjnego? Tym bardziej że miałam taka wysoka betę, prawda? Jednakże daję jeszcze ziarenku szanse do wtorku jak zrobię ponownie betę. Wtedy powinna wynosić około 3 tys.
daj szansę! Drobne krwawienia i plamienia mogą się zdarzyć, najważniejsze żeby to nie było obfite krwawienie ze skrzepem i bólami. Trzymajcie sie! ❤️
 
Do krwawienia implantacyjnego dochodzi przed wytworzeniem się hormonu beta hcg, więc jest to niemożliwe, że masz teraz krwawienie implantacyjne, gdy masz już pozytywną betę. Plamienia i krwawienia w ciąży się zdarzają. Czy badałaś progesteron?
Tak poziom 36, beta 700. Ja już jestem po jednym poronieniu, ale w 7 tygodniu
 
Mnie tydzień temu obudziło też takie ciągnięcie w podbrzuszu, trochę zrobiło mi się słabo i ciepło, ale przeszło. Więcej się nie powtórzyło. Teraz odczuwam tylko takie delikatne ciągnięcia, pełność podbrzusza i ból piersi, ale poza tym jest ok :)
Właśnie wróciłam z pobrania krwi na betę i czekam na wynik :)
trzymam kciuki ja już mam wynik wzorowy o 124% beta 517,71 🙂

Piję kawę dwie dziennie jedna łagodna druga normalna
 
reklama
Do góry