reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja pewnie sprawdzę dopiero koło 16 🙈 mam masakryczny poziom stresu. Znając życie beta wleci koło 15:30-16, progesteron przed 19 🤦
Ja właśnie sprawdzałam o jakich godzinach pojawiało się poprzednio i jak robiłam o 7.30 przed pracą to około 11 było, jak robiłam popołudniu lub w sobotę to po godzinie mam wyniki, ale mam nadzieję że to ostanie takie czekanie i teraz będzie tylko lepiej ❤️ chociaż mały kropek od samego początku powoduje stres 🫣😂❤️
 
reklama
Ja właśnie sprawdzałam o jakich godzinach pojawiało się poprzednio i jak robiłam o 7.30 przed pracą to około 11 było, jak robiłam popołudniu lub w sobotę to po godzinie mam wyniki, ale mam nadzieję że to ostanie takie czekanie i teraz będzie tylko lepiej ❤️ chociaż mały kropek od samego początku powoduje stres 🫣😂❤️
Czyli robią na miejscu. Ode mnie są wysyłane i dlatego tyle to trwa 🙈
 
Hej.Ja mam podobnie, bo moja córka kończy na koniec maja 14 lat 😉Tez byłam w szoku, bo już zapomnialam jak to jest być w ciazy i odzwyczailam się od małych dzieci 😉 Ale teraz wszystko trzeba sobie przypomnieć. Termin mamy pewnie taki sam, bo ja też dziś 4 tydzień i 6 dni 😊
Moja córka w marcu skończy 18 lat więc też już z pieluch wyrosłam 😀
 
Dziewczyny dajcie znać co u Was ? Czekamy na Wasze wyniki z bety ❤️🙏 jutro mam na 10ta wizytę u gina. Chce zweryfikować ten cud , bardzo się stresują z moją adenomioza i endometrioza 🫣
 
Dziękuję i proszę jeszcze o trzymanie kciuków żebym prędzej zawału nie dostała, niby wiem że może być różnie ale stresuje za każdym razem tak samo 🤷🏼‍♀️
Widziałam już wynik bety, gratuluję 🥰
Ja właśnie upuściłam krew na betę i proga... Czekam jak na wyrok 🙈
Czekamy razem 🥰
Czy to normalne że test wyszedł identycznego koloru jak dwa dni temu? Martwię się strasznie 😢
Mi też średnio ciemnieje, a jakiej firmy robisz ? Bo u mnie kreska ciemnieje tylko na pinku oraz easyhome. Pretest w ogóle ciąży mi nie pokazał wczoraj 🙈 a facelle ten sam duszek co w sobotę wieczorem kiedy pierwszy raz zrobiłam test.
 
reklama
Widziałam już wynik bety, gratuluję 🥰

Czekamy razem 🥰

Mi też średnio ciemnieje, a jakiej firmy robisz ? Bo u mnie kreska ciemnieje tylko na pinku oraz easyhome. Pretest w ogóle ciąży mi nie pokazał wczoraj 🙈 a facelle ten sam duszek co w sobotę wieczorem kiedy pierwszy raz zrobiłam test.
pink wychodzi mi najlepiej a dziś robiłam zwykły doz
 
Do góry