reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dziewczyny zaczynam się martwić moimi wynikami progesteronu, czy przypadkiem nie są za wysokie. 10.05 - 56,66 ng/ml
13.05 - 68,42 ng/ml.
Biorę Cyclogest 400 jedna globulkę dziennie, ale czytałam że syntetyczny progesteron nie powinien wpływać na wyniki aż tak.
 
reklama
ja w zasadzie jestem tak wzdęta. To moja 4 ciąża i mój mąż twierdzi że widać już brzuch 😂
Hahaha 😉 Pytałam, bo ja też jestem wzdęta😅 i mąż też mówi, że widać 😉 Milo, że nie jestem sama 😉 Ja talię już straciłam 😉
Dziewczyny piszecie o tych betach i wizytach lekarskich, a ja bazuje tylko na testach ciążowych i braku miesiaczki.Jeszcze jest ogromy bol piersi, nie jestem w stanie zdjąć biustonosza.W Polsce będę za 2 tygodnie, to wtedy pójdę do ginekologa 😊
 
Hahaha 😉 Pytałam, bo ja też jestem wzdęta😅 i mąż też mówi, że widać 😉 Milo, że nie jestem sama 😉 Ja talię już straciłam 😉
Dziewczyny piszecie o tych betach i wizytach lekarskich, a ja bazuje tylko na testach ciążowych i braku miesiaczki.Jeszcze jest ogromy bol piersi, nie jestem w stanie zdjąć biustonosza.W Polsce będę za 2 tygodnie, to wtedy pójdę do ginekologa 😊
ja też zrobiłam jeden test i czekam. Na prywatne usg pójdziemy chyba 1 czerwca bo to będzie 8+3, więc wszystko powinno być wtedy oczywiste.
 
Hahaha 😉 Pytałam, bo ja też jestem wzdęta😅 i mąż też mówi, że widać 😉 Milo, że nie jestem sama 😉 Ja talię już straciłam 😉
Dziewczyny piszecie o tych betach i wizytach lekarskich, a ja bazuje tylko na testach ciążowych i braku miesiaczki.Jeszcze jest ogromy bol piersi, nie jestem w stanie zdjąć biustonosza.W Polsce będę za 2 tygodnie, to wtedy pójdę do ginekologa 😊
piona! Ja się nastawiam że dużo przybiore na wadze. W 1 ciąży (poroniłam w 12 tyg) to do 12 tyg przytyłam 8 kg. W 2 ciąży z córką przytyłam 17 kg w 3 ciąży (poroniłam w 9 tyg) przytyłam 4 kg. Mam 1,54 w kapeluszu więc każdy kg widać od razu. Na codzień ważę jakieś 53 kg więc niby nie nastawiam że w tej ciąży nie będzie inaczej ale z drugiej strony smutno patrzeć jak ciało się zmienia. Ale to wszytko dla dobra okruszka 😍
 
Ja jestem z tych ludzi co na dziale ze słodyczami zrobię głęboki oddech i już 2 kg na plusie. Jem mało bo odrzuca mnie od jedzenia a ciągle czuje się przejedzona
 
Hahaha 😉 Pytałam, bo ja też jestem wzdęta😅 i mąż też mówi, że widać 😉 Milo, że nie jestem sama 😉 Ja talię już straciłam 😉
Dziewczyny piszecie o tych betach i wizytach lekarskich, a ja bazuje tylko na testach ciążowych i braku miesiaczki.Jeszcze jest ogromy bol piersi, nie jestem w stanie zdjąć biustonosza.W Polsce będę za 2 tygodnie, to wtedy pójdę do ginekologa 😊
oj ja to też jestem bardzo wzdęta 🤰🏼😅. Bardzo bolą mnie piersi i jestem szybko zmęczona ale poza tym to naprawdę jest spoko. Ciesze się bo jesteśmy z mężem na wakacjach właśnie w Turcji i jem sporo a nie wymiotuję. Czasami lekkie nudności ale mniejsze niż miałam będąc w domu. Więc można powiedzieć, że wakacje są dla mnie łaskawe. Wizyta w poniedziałek 20/05 i będzie widać kropka 🥹. Pomimo wakacji chciałabym żeby ten czas szybciej leciał 🥹🩷💙.
 
oj ja to też jestem bardzo wzdęta 🤰🏼😅. Bardzo bolą mnie piersi i jestem szybko zmęczona ale poza tym to naprawdę jest spoko. Ciesze się bo jesteśmy z mężem na wakacjach właśnie w Turcji i jem sporo a nie wymiotuję. Czasami lekkie nudności ale mniejsze niż miałam będąc w domu. Więc można powiedzieć, że wakacje są dla mnie łaskawe. Wizyta w poniedziałek 20/05 i będzie widać kropka 🥹. Pomimo wakacji chciałabym żeby ten czas szybciej leciał 🥹🩷💙.
u mnie też wizyta 20.05, w sobotę jeszcze powtórzę betę :) też czuję się dobrze, nie mam jakiś specjalnych mdłości 😀 poprzednia wynosiła prawie 5000 więc mam nadzieję że ładnie przez tydzień przyrośnie 😊
 
reklama
Do góry