reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Cześć Dziewczyny!
Dziś odkryłam forum i tę grupę wsparcia :)

Jestem po IFV, z planowanym terminem porodu 3 stycznia 2025.

Myślałam, że to już mój 7 tc, ale na ostatniej wizycie 10/05 lekarz powiedział, że raczej 4-5. Widać już było pęcherzyk ciążowy i echo serca. Nic już nie rozumiem i nie wiem jak to liczyć 🙈 28/03 to data ostatniej miesiączki, a w 21 dc miałam transfer 5-dniowego zarodka. Może bardziej doświadczone koleżanki wiedzą?

Trzymam za Was kciuki i miło Was poznać 😊


1715719978142.png


Lekarz pewnie określił wiek ciąży na podstawie rozmiaru pęcherzyka i zarodka na USG...? Ten sam wyliczył termin porodu?
 
Dzień dobry.
Ja dziś po wizycie, 5t+5 i mamy serduszko 💖

I miliony badań zleconych 🤦‍♀️😆
ale super 😻 marzenie, ja też jutro wizyta, ale naczytałam się o pustych jajach płodowych 🤦‍♀️ na forum i czuje jakby to czekanie miało być wiecznością:/ jutro 6+3, przy 5+0 był pęcherzyk ciążowy.
 
ale super 😻 marzenie, ja też jutro wizyta, ale naczytałam się o pustych jajach płodowych 🤦‍♀️ na forum i czuje jakby to czekanie miało być wiecznością:/ jutro 6+3, przy 5+0 był pęcherzyk ciążowy.
też sobie już nawkrecalam filmów o tym😏 do tego ten progesteron już poziom leku level hard🫣
 
ooo nie jestem jedyną taką wariatką 😁 niestety poronienia zmieniają tok myślenia, a z tego co czytałam to też jesteś po przejściach… który tydzień u Ciebie? 🙂
Na pewno panikujemy i będzie dobrze, musi! 🥹
ooo to witam wariatke😂😘dokładnie człowiek ma większą świadomość różnych sytuacji ….troche tęsknię za stanem z pierwszych ciąż bo wtedy była radość a nie lęk….musi być dobrze 🙏
U mnie dziś 5t + 6 wg OM
 
reklama
ooo to witam wariatke😂😘dokładnie człowiek ma większą świadomość różnych sytuacji ….troche tęsknię za stanem z pierwszych ciąż bo wtedy była radość a nie lęk….musi być dobrze 🙏
U mnie dziś 5t + 6 wg OM
🥰jak usłyszymy serduszka będziemy mogły zacząć się nieśmiało cieszyć 🙂 to pięknie, a kiedy Twoja kolejna wizyta? 🙂
 
Do góry