reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Hej. Czy są jakieś mamy, takie jak ja, które bazują wyłącznie na testach ciążowych I objawach ? 😅 Jedna, wiem, że jest 😉 Z drugiej strony, ma to swoje plusy, człowiek się niczym nie nakręca 😉 i spokojniej się żyje 😉
U mnie biust większy o jeden rozmiar, 😉 Sama jestem zdziwiona, że tak wcześnie.I bardzo boli. Poza tym żadnych objawów, Czasem brzuch zaboli i to wszystko. Czasem dopadnie zmęczenie.Pracuje normalnie.
Najgorsze w tym wszystkim, że zaczęły mi pękać naczynka krwionośne na nogach 😥 i mam mnóstwo czerwonych kropek.Wiecie co można z tym zrobić i jak temu zaradzić? 🙁
Ja, zrobiłam jeden test. Objawy nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem. Byłam 3 razy w ciazy i w każdej nagle przestawały mnie boleć piersi. 2 ciążę poronione i z jednej mam synka z 31.12.2022🙈
Biorę clexane raz dziennie i luteinę, ale strasznie mi po niej niedobrze, wrr. Zastrzyków nienawidzę ( w tamtej ciąży zrobiłam 150) ale w odróżnieniu do poprzedniej ciąży chociaż nie robią mi się siniki.
 
Cześć dziewczyny!
Ja wczoraj miałam zwariowany dzień. Do tego bolały mnie pachwiny aż nie mogłam siedzieć w pracy tak mnie ciągnęło. Później miałam zebranie u córki i nagle przestały boleć mnie piersi i tak spanikowałam a wiecie nie mogłam w miejscu publicznym obmacać z każdej strony czy bolą. Ale z bólem piersi powrócił względy spokój. Po zebraniu jka z procy wystrzeliłam do sklepu po zupkę chińską ale przepadłam na śledziach. I takim sposobem wróciłam do domu i rzuciłam się na te śledzie aż córka patrzyła na mnie i pytała czy to dobre. Potem z tych emocji zasnęłam razem z nią i tyle pożytku.
Miłego dnia wam życzę!
Wizytę miałam 7 maja... Ledwo minął tydzień a ja mam wrażenie że minęły już 3 miesiące....😥 Kolejna wizyta 4 czerwca a ja mam wrażenie że do tego czasu zamacm swoje cycki.
 
Hej. Czy są jakieś mamy, takie jak ja, które bazują wyłącznie na testach ciążowych I objawach ? 😅 Jedna, wiem, że jest 😉 Z drugiej strony, ma to swoje plusy, człowiek się niczym nie nakręca 😉 i spokojniej się żyje 😉
U mnie biust większy o jeden rozmiar, 😉 Sama jestem zdziwiona, że tak wcześnie.I bardzo boli. Poza tym żadnych objawów, Czasem brzuch zaboli i to wszystko. Czasem dopadnie zmęczenie.Pracuje normalnie.
Najgorsze w tym wszystkim, że zaczęły mi pękać naczynka krwionośne na nogach 😥 i mam mnóstwo czerwonych kropek.Wiecie co można z tym zrobić i jak temu zaradzić? 🙁
to czekanie jest dobre i nie dobre 😆 z jednej strony na razie na spokojnie czekam na wizytę, nie analizuje rozmiarów pęcherzyka, nie stresuję brakiem serduszka, a z drugiej strony jak widzę zdjęcia innych małych kropek to zazdroszczę, bo chciałabym wiedzieć czy moja kropka też jest ze mną….
Z objawów to u mnie skromnie raczej, mdłości zwłaszcza jak jestem głodna, zmęczenie i brak okresu 😜
 
Zrobiłam betę, teraz byle do wieczora w oczekiwaniu na wyniki

A z ciążowych nowości strasznie mnie dzisiaj naszło na kanapkę z serkiem topionym, hitem jest to że nie znoszę serków topionych, oczywiście załagodziłam bóla i zjadłam 😁
 
Ostatnia edycja:
Zrobiłam betę, teraz byle do wieczora w oczekiwaniu na wyniki

A z ciążowych nowości strasznie mnie dzisiaj naszło na kanapkę z serkiem topionym, hitem jest to że nie znoszę serków topionych, oczywiście załagodziłam bóla i zjadłam 😁
ja też po becie i jest przyrost 110 % mamy wynik 5518 do 23 powinno urosnac na tyle by zobaczyć serduszko 🙏🙏🙏czekam na progesteron jak będzie dobry to następne upuszczanie krwi dopiero gdy lekarz zleci badania….
 
reklama
Ja ostatnio słabo śpię, sikam w nocy 🤦, padam w dzień na twarz ( z 2 latkiem to wyzwanie...chyba, że pójdzie na drzemkę) i coś czuję, że zaczynają ruszać mdłości 🙈 już miewam odruch wymiotny 😔 ojjj....boje się kolejnych tygodni. W ciąży z synem nie żyłam do 16 tygodnia...a wtedy mogłam leżeć i błagać o litość... Teraz jest "mama, mama" 😂
 
Do góry