reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dzień dobry.

Ja dziś mam powera 😅
Od rana robię tort, nawet żelkę truskawkową robię. Do tego sałatkę, pizzerki, rollsy. Ciekawe jak to wieczorem odchoruję...

Widzę, że z USG i wizytami u lekarza, to ja jestem mocno nadgorliwa 😂 W poniedziałek będę miała trzecie usg.

Ale to też dlatego, że chodzę do dwóch lekarzy - jeden prywatnie i w medicover. I chcę, aby dwóch lekarzy mnie prowadziło, bo jednak ciężki zdrowotnie ze mnie przypadek :) plus w medicover w pakiecie mam wszystkie badania, łącznie z prenatalnymi.
 
reklama
Ja też już zaczynam przeżywać już poniedziałkową wizytę 🥹. Oby tylko wszystko było dobrze. Stres jest. Dzisiaj 5+6. W pon będzie 6+1. To moja pierwsza ciąża. Wiecie może czy w 6+1 będzie już słychać/widać serduszko?
 
łączę się w bólu, mój roczniak ma niespożyte pokłady energii i ciągle jest tylko mama i mama, a i oczywiście bieganie za nim i noszenie go na rękach to codzienność 🙈
U mnie to samo, mój mały ma 20 miesięcy i jest wielką przylepą. Jak ugryzie starszego brata i starszy krzyknie bo go boli to mały leci do mnie bo musi się przytulić ale nie wolno wtedy siedzieć tylko muszę stać żeby mu nóżki wisiały 🤦‍♀️ jak ostatnio usłyszałam że nie powinnam go nosić to się tylko zaśmiałam
 
U mnie to samo, mój mały ma 20 miesięcy i jest wielką przylepą. Jak ugryzie starszego brata i starszy krzyknie bo go boli to mały leci do mnie bo musi się przytulić ale nie wolno wtedy siedzieć tylko muszę stać żeby mu nóżki wisiały 🤦‍♀️ jak ostatnio usłyszałam że nie powinnam go nosić to się tylko zaśmiałam
nie da się nie nosić, jakbym nie mogła swojego podnieść to nigdy byśmy nie wychodzili z placu zabaw 🤣🤣🤣
 
Ja też już zaczynam przeżywać już poniedziałkową wizytę 🥹. Oby tylko wszystko było dobrze. Stres jest. Dzisiaj 5+6. W pon będzie 6+1. To moja pierwsza ciąża. Wiecie może czy w 6+1 będzie już słychać/widać serduszko?
bardzo możliwe, że już będzie, jeśli owulacja nie była później niż powinna i ciąża nie jest młodsza to duże szanse na zobaczenie serduszka 🤞🤞🤞
 
reklama
bardzo możliwe, że już będzie, jeśli owulacja nie była później niż powinna i ciąża nie jest młodsza to duże szanse na zobaczenie serduszka 🤞🤞🤞
super! 😻 Owulacja potwierdzona na monitoringu cyklu bo akurat ten cykl miałam monitorowany więc mam pewność co do daty 😁
 
Do góry