reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Hej z ostatniej miesiączki wynikało by że 7tyd.3d dziś wizyta pęcherzyk pusty po pęcherzyku wiek ciąży 4tyg5d. Nie zgadza mi się to z miesiączką ostatnia . Bywała nieregularna boję się że puste jajo. Co o tym myślicie ? Następna wizyta 14.06 chyba oszaleje do tej pory.
 
reklama
Hej z ostatniej miesiączki wynikało by że 7tyd.3d dziś wizyta pęcherzyk pusty po pęcherzyku wiek ciąży 4tyg5d. Nie zgadza mi się to z miesiączką ostatnia . Bywała nieregularna boję się że puste jajo. Co o tym myślicie ? Następna wizyta 14.06 chyba oszaleje do tej pory.
Napisz proszę kiedy miałaś ostatnią miesiączkę, kiedy zrobiłaś pierwszy pozytywny test oraz jaki był wymiar pęcherzyka ciążowego
 
Hej z ostatniej miesiączki wynikało by że 7tyd.3d dziś wizyta pęcherzyk pusty po pęcherzyku wiek ciąży 4tyg5d. Nie zgadza mi się to z miesiączką ostatnia . Bywała nieregularna boję się że puste jajo. Co o tym myślicie ? Następna wizyta 14.06 chyba oszaleje do tej pory.
Wydaje mi się ze skoro miałaś nieregularne miesiączki to jest to możliwe.
 
Hej z ostatniej miesiączki wynikało by że 7tyd.3d dziś wizyta pęcherzyk pusty po pęcherzyku wiek ciąży 4tyg5d. Nie zgadza mi się to z miesiączką ostatnia . Bywała nieregularna boję się że puste jajo. Co o tym myślicie ? Następna wizyta 14.06 chyba oszaleje do tej pory.
Owulacja mogła Ci się przesunąć, szczególnie jeśli miewasz nieregularne cykle. Wiek ciąży określamy orientacyjnie na podstawie ostatniej miesiączki, bo to jedyne odniesienie w czasie, jakie możemy ustalić :)
 
Hej z ostatniej miesiączki wynikało by że 7tyd.3d dziś wizyta pęcherzyk pusty po pęcherzyku wiek ciąży 4tyg5d. Nie zgadza mi się to z miesiączką ostatnia . Bywała nieregularna boję się że puste jajo. Co o tym myślicie ? Następna wizyta 14.06 chyba oszaleje do tej pory.
Robiłaś betę?
 
Beta piękna i przy takiej ilości to już normalne że zwolniła. Kiedy masz usg? Przy takiej to już na pewno będzie coś widać 🤞🤞
W piątek mam wizytę ale moja dr kazała powtórzyć jeszcze jutro betę i zaczynam podejrzewać ze ona chce mnie psychicznie wykończyć tym więc,bym kłuciem i koniecznością analizowania wyników 🤦‍♀️
 
W piątek mam wizytę ale moja dr kazała powtórzyć jeszcze jutro betę i zaczynam podejrzewać ze ona chce mnie psychicznie wykończyć tym więc,bym kłuciem i koniecznością analizowania wyników 🤦‍♀️
No rzeczywiście już trochę bez sensu ta beta bo jedynie można zobaczyć czy przyrasta po prostu 🙄 a najgorsze to jest oczekiwanie na te wyniki 🥺 w każdym razie trzymam kciuki za wizytę ❤️
 
reklama
Do góry