reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
1 kwietnia ostatniej początek . 1 test 5.05 słaba kreska ale widoczna pęcherzyk 1.49
Moim zdaniem jest szansa. O pustym jaju mówimy gdy pęcherzyk ma 25mm i nie ma w nim nic, twój ma dopiero 15mm. A pisałaś że masz nieregularne cykle plus 5 wyszła słaba kreska gdzie raczej na tym etapie wyszłaby już mocniejsza gdyby ciąża była zgodna z wiekiem om
 
reklama
Byłam wczoraj u tego nowego lekarza i serce jest, wg usg 6+5, wg om 7+1 lub 7+0 zależy od aplikacji, CRL 0,75 cm, dużo pomiarów zrobił. Tylko obraz był trochę zamazany, albo stare usg albo przez luteinę. U tego lekarza co zawsze chodzę było widać zawsze pulsujący punkcik, on ma chyba lepsze usg, tutaj nie widziałam tego. Puścił na chwilę serduszko, ale mi się wydawało że jakoś tak wolno bije. Wiem, czepiam się. Cytologii on nie pobiera pacjentkom jeśli robiły w miarę regularnie co rok, dwa i zawsze wychodziła dobrze, i ostatnią też była dobra. Bo wszystko jest rozpulchnione i później może być plamienie. I mogę odmówić temu pierwszemu lekarzowi pobrania cytologii. Więc super. Na początku rozmowy miał opory żeby współprowadzić ciążę z innym lekarzem, ale pod koniec trochę bardziej się przekonał. Mąż zadowolony, i już zaczął wyrzucać temu „mojemu” lekarzowi że nic nie pomierzył tydzień temu i że już mogło być serce, nie wiedzieliśmy który tydzień wg usg, strzelił tylko że 4-5 tydz, trochę się zmartwiłam, bo wiem kiedy coś było i to było raz w 17 dniu cyklu i na 4 tydzień to nie pasowało wg wyliczeń, nie wiedzieliśmy nic poza tym, że zarodek jest w macicy. A ten lekarz „załamał” mnie w drugą stronę, bo jemu to wygląda na 7-8 tydzień 🤯 No chyba, że liczy 6+5 tj 7 tydzień, 7+0 tj 8 tydz. Teraz do tego „mojego” lekarza idę 3 czerwca to już będę wiedzieć konkretnie który tydzień, i że pokryje się to z obliczeniami tego lekarza co byłam wczoraj. A nawet powinnam „dogonić” termin wg miesiączki. Tak miałam 3 lata temu, że na początku 1 tydzień różnicy, a co wizyta coraz bliżej terminu wg om, aż się pokryły
 
Do góry